Muhabethana/svashtara

Haris88

Junior Member
ma ima sliku u mapi jednoj na svom kompjuteru

A to je na tvom kompjuteru? Onda imaš dvije opcije:

Ovdje gdje edituješ tekst pored Fontova, Sizes, imaš ovaj attachment, gore pri vrhu imaš prazna polja, pored njih piše Browse i tu klikneš i nađeš sliku na svom PC-u.

Ili druga opcija: odeš recimo na http://imageshack.us/ i tu se registruješ, i na ImageShack uploaduješ sliku.

Ili treća opcija: Google. :D
 

Haris88

Junior Member
Danas čaj na račun kuće:

kop%20thee.jpg
 

Zehra

Junior Member
Eh bas vam hvala da se ja nemucim valja po dijete u skolu pa kad dodjem iztrazivat cu a kod mene nestoji nigdje browse mozda to samo za one koji su duze uclanjeni ili...
Al hajde snacu se pa i ja jednom kahvu i caj da posaljem hehe
 

Haris88

Junior Member
Eh bas vam hvala da se ja nemucim valja po dijete u skolu pa kad dodjem iztrazivat cu a kod mene nestoji nigdje browse mozda to samo za one koji su duze uclanjeni ili...
Al hajde snacu se pa i ja jednom kahvu i caj da posaljem hehe

In ša Allah... I ja vas napuštam in ša Allah, valja nazad u Podgoricu. :p

Kafu već iščekujem. :D

Barekallahu fikum, we džezakumullahu hajren. Es-selamu alejkum we rahmetullah!
 

AAminAA

Amatullah


:salam2:

Halali shto smo se pogreshno razumjele za onaj chat sestro, ja sam mislila da ako se chat napravi to ce biti sa sve sa sajta jer se ne mozhe to postaviti samo za odredjene. Drugo, na tom chatu bi trchali ko ovce na solilo a nash cilj je da pishemo vishe o Islamu . I ova tema je dovoljna, ali nemojmo mnogo vremene njoj pridavati. Loshe je za nas da pishemo samo ovdje a da mnoge Islamske teme ne chitamo i ne komentarishemo. Trece, na chatu se kavha i cevapi ne mogu pristaviti, a muhabeta bez kahve nema :D

Eto, to smo sredili sad u vezi linka i slika da ti kazhem. Upishi shta te interesuje u google ( kahva, kolachi... ) otvorice ti razne stranice, onda pogledaj na vrh pishe:

Web : Images -Maps -News -Shopping- Gmail -more

Klikni na images

Izacice ti slike, onda klikni na sliku koju zhelish ovdje prenijeti, otvorice ti kao neku stranicu a ti na vrhu i dalje vidish onu sliku. Pored te slikice klikni :

See full-size image.

Onda ti izadje samo ona na ekranu. Klikni na link u address baru da poplavi, desnim klikom na mishu klikni copy

Onda ovdje kad postavish u svoj post prvo napishi
B] paste link koji si kopirala i opet zatvori sa [B]


i to je to :D
 

Zehra

Junior Member
:salam2:
Evo ja nadjoh u nekim novinama da je dobro bananu pojest kada vas muci kiselina evo kako kazu
Banana stvara prirodni efekat kiselina u tijelu, stoga ukoliko patite od zgaravice, pojedite bananu za olaksavanje simptoma.

Eto tako kazu pa sad ja nisam isprobala nemam tih problema hvala Allahu a nadam se da ce tebi pomoc
 

Zehra

Junior Member
Takodje je isto dobro sode bikarbona ili kiselu vodu ili pak tablete REMI pa sad sta je ko u mogucnosti i kome je sta pri ruci
 

Esedullah

New Member
:jazaak:
Da te Allah s.w.t. nagradi. Hvala na savjetima.

Stanje nije bas extra alarmantno. To ja vise onako zeze radi. Inace elhamdullillah nemam problema sa zgaravicom, nesto me od jutros safatalo. Vjerovatno zbog dorucka. Pojeo sam neke pancerote, bile su malo masnije, a inace ne gotivim masno. Bil hajr insaAllah.

:salam2:
 

Zehra

Junior Member
A ja cijeli komsiluk digla na noge da traze lijek :) a ti se zezo
al hajde mozda kome bude na hajr i dobro
 

Esedullah

New Member
:salam2:

Đe me nađe :D Evo vec mi malo lakse, elhamdullillah.

:jazaak:

Sad sam na poslu, al cim dodjem kuci ima da mahnem jednu "šumeću" , insaAllah. :D
 
Top