Za nove clanove -Esselamu alejkum!

Muslimah99

Bosnian Muslimah
Jeste lijepo vidjeti alhamdulillah kako je nakupilo se bosanaca da uce o islamu. Nisam dugo vremena bila ovdje, trosim previse vremena na islamske danske stranice za zenske ali alhamdulillah tu ucim veoma dosta :) SVIMA SALAM ALEYKUM i dobro dosli.
 

Haris88

Junior Member
Ehlen we sehlen Bisercicu moj lijepi.

Ma ja sam ti ovdje nova(ne gledaj postove znas da volim da komentarisem) najvecu odgovornost snosi Haris i zato njega kudi :angryred::angryred::angryred:

Nego nek si nam ti dosla,nadam se da cemo se lijepo druziti kao i uvjek :muslim_child:

:D Nisam ja kriv što ti je svaki drugi Podgoričanin rođak, pa koga god da spomenem, ti ga poznaješ, i ispitaš ko, šta kako. :D

@ rose_islam: Ehlen we sehlen biki, uhti.
 

abida_

New Member
:salam2: drage sestre i braco:)
upravo sam se registrovala, samo da vas poselamim, ovaj forum je odlican!
 

AAminAA

Amatullah
:salam2: drage sestre i braco:)
upravo sam se registrovala, samo da vas poselamim, ovaj forum je odlican!


:wasalam:

Ehlen we sehlen ukhti :)

:ma: lijepo je vidjeti nove chlanove, nadam se da cesh biti aktivna i da cemo se druzhiti u ime Allaha Uzvishenoga, i uchiti o nashoj divnoj vjeri jedni od drugih.

Dzezzak Allahu Khajr !

Vidi masha'Allah i Haris svratio, ja pomislih da si put zaboravio :D
 

AAminAA

Amatullah
:wasalam:

Ehlen we sehlen ovdje, poshto ti "tamo" nisam ni pozhelila dobrodoshlicu. :)

Postove nemoj ni da pokushash rachunati, ovdje se "ne" peche i slika, ali rastu iz dana u dan :D
 

eko87

New Member
ehlen bikum!!!
više me stid postirati reči će ljudi ''imal ovaj još kakve životne okupacije osim foruma?'':)
al ovako svremena na vrijeme nije loše,može čovjek svašta korisnog pročitati...
 

GAZIJA

Well-Known Member
Staff member
Ehlen we sehlen svim pridoslim. Nadam se da cemo se fino druziti i jedni od drugih sta nauciti.:SMILY206::SMILY206::SMILY206::SMILY206::SMILY206:

Selam sestri MUSLIMI99 nek si nam se vratila, bas sam konto sto te nema, jeli sve uredu? Aneznam sta je sa jos nekom bracom, valjda su zauzeti sa drugim stvarima.

Da vas Allah dz.s. nagradi sve na pomoci u radu ovog foruma.

weselam:SMILY335:
 

Dinaa

Junior Member
:D Nisam ja kriv što ti je svaki drugi Podgoričanin rođak, pa koga god da spomenem, ti ga poznaješ, i ispitaš ko, šta kako. :D

@ rose_islam: Ehlen we sehlen biki, uhti.



Ocigledno brate ti mene zamijeni sa nekim.:astag:
Ali eto ja ti halalim,kazu da je ljudski grijesiti :SMILY259:
 

Tesnim

New Member
:salam2:

Ima li koga raspolozenog za muhabet ?:muslim_child:

Esselamu alejkum svima!

Evo mene po prvi put, pa da odmah pitam nesto sto me zanima... Nadam se da ima raspolozenih za odgovor:)

Je li neko citao jednu od knjiga Muhammeda Isaa Davuda?????
:)
 

Lejlla

muslima
Staff member
Ve alejkumu selam !

Ehlen ve sehlen seko.

Muhammeda Isaa Davuda nema adekvatno islamsko-serijatsko obrazovanje , a ni znjanje koje bi mogao da prenosi na druge ljude. Knjige koje pise se ne preporucuju za citanje pogotovo za sire mase ljudi sa slabim ili nikakvim poznavanje islama i islamskih propisa. Knjige nisu sahih i pune daif hadisa .

Ja sam citala jednu njegovu knjigu ,pa zato ako citas tu knigu ne uzimaj to sto tamo procitas zdravo za gotovo . Ako si je vec procitala razmisli o ovome sto sam ja ovdje napisala,jer zaista trebamo paziti od koga uzimamo znanje.

Jos jednom dobro nam dosla na forum seko.:ma:

Weselam!
 

Haris88

Junior Member
Nedavno sam naišao na neku njegovu knjigu, neka veza Mesiha Dedždžala, letećih tanjira, Bermudskog trougla, i Komiteta 300...
 

Lejlla

muslima
Staff member
E ja sam bas tu i citala od njega.U toj njegovoj knjizi ima previse nagadjanja i stvari koje niti su dokazane niti se mogu dokazati,kao i daif hadisa.
 

Dinaa

Junior Member
I ja sam procitala tu knjigu i iskreno da vam kazem bas mnoge stvari mi nisu jasne u toj knjizi.Jer pise o nekim stvarima za koje i nema bas adekvatno znanje.
 
Top