Lijek

_Ahmed_

New Member
Selam svima!!!
ne znam gdje bi drugo da postavim ovu temu nego ovdje pa da mi Allahovom voljom pomognete u mom problemu.
imam 22god. ne oženjen, dugo godina sam lutao u mraku radio svakojake gluposti ali sam prigrlio Islam nedavno i pokušavam se odgojiti u duhu Islama, ali sam pod opasnim sihrom koji mi je nametnula neka cura, pa mi se vraća onaj mrak, i imam osjećaj kao da me ljudi kontrolišu kao marionetu. Svaki dan ja od Uzvišenog Allaha tražim lijek i ja vjerujem da će mi ga dati. ja vas sad pitam ima li u bosni dobar šejh koji liječi ovakve stvari ali po sunnetu Allahovog poslanika Muhammeda a.s. ovaj šejh što mi je rekao da imam sihr nije iz bosne pa ne mogu kod njega, kako on dodaje: "da mi sihr zakrivljuje stvarnost" te da ne mogu osjetiti emocionalne promjene. Allah će meni dati lijeka Inšallah. Ali eto ako vi znate nekog dobrog šejha što uči rukju.
problem se stvara kada me uhvati taj mrak ja izađem sa starim društvom...i mogu uraditi veliki grijeh kao što sam ih prije radio, a ja želim samo Allaha i Njegova poslanika a.s.

Selam - da vas sviju Allah Dž.Š obraduje Džennetom - Amin
 

GAZIJA

Well-Known Member
Staff member
Selam svima!!!
ne znam gdje bi drugo da postavim ovu temu nego ovdje pa da mi Allahovom voljom pomognete u mom problemu.
imam 22god. ne oženjen, dugo godina sam lutao u mraku radio svakojake gluposti ali sam prigrlio Islam nedavno i pokušavam se odgojiti u duhu Islama, ali sam pod opasnim sihrom koji mi je nametnula neka cura, pa mi se vraća onaj mrak, i imam osjećaj kao da me ljudi kontrolišu kao marionetu. Svaki dan ja od Uzvišenog Allaha tražim lijek i ja vjerujem da će mi ga dati. ja vas sad pitam ima li u bosni dobar šejh koji liječi ovakve stvari ali po sunnetu Allahovog poslanika Muhammeda a.s. ovaj šejh što mi je rekao da imam sihr nije iz bosne pa ne mogu kod njega, kako on dodaje: "da mi sihr zakrivljuje stvarnost" te da ne mogu odjetiti emocionalne promjene. Allah će meni dati lijeka Inšallah. Ali eto ako vi znate nekog dobrog šejha što uči rukju.
problem se stvara kada me uhvati taj mrak ja izađem sa starim društvom...i mogu uraditi veliki grijeh kao što sam ih prije radio, a ja želim samo Allaha i Njegova poslanika a.s.

Selam - da vas sviju Allah Dž.Š obraduje Džennetom - Amin

Esselamu Aleikum dragi brate,

Zao mi cuti u kakvoj si situaciji naso, ali Allah je dao lijek za sve pa i zato, inshAllah.

Ovdje na ovoj temi imas broj, pa zovni inshAllah; http://www.turntoislam.com/forum/showthread.php?t=36450&page=8
InshAllah, sve ce biti uredu, samo nemoj gubiti nadu u Allaha.

Da ti Allah olaksa na tvom iskusenju i daa te inshAllah izlijeci.amin

Esselamu aleikum
 

_Ahmed_

New Member
hvala ti brate, ubrzo ću ga posjetit Inšallah, da nas Allah sastavi u Džennetu.
kada kur'an učim počnem se tresti, i padaju mi loše misli o svemu što je dobro - skroz loše misli:SMILY23:molim Allaha da se to promjeni jer ja, zaista, volim sve što je dobro, a prezirem ono što je loše...selam svima
 

Lejlla

muslima
Staff member
Ve alejkumu Selam ve rahmetullahi brate.

Da ti Allah olaksa i podari ono sto je hajr za tebe .Amin!
 
Top