Muhabethana/svashtara

AAminAA

Amatullah
:salam2:

Lejlaaaaaa bujrum na kaHvu :lol:

Rijeshih da otvorim ovu temu da ne fulamo svaku drugu :D

kahva.jpg


kahva.jpg
 

AAminAA

Amatullah
Masha'Allah Onaj sa Teslidze navratio, Allah mu 4 hajirli hanume podario insha'Allah . Amin ! :lol:

Samo u pravu je neko anamo shto kazhe :" A shta ce s tol'kim punicama "? :lol:
 

Lejlla

muslima
Staff member
MashAllah lijepih li fildzana u tebe.:ma:

Haman sam htjela nesto da pitam nego zaboravih sta.

E da bas interesuje me zasto nam je ova boja slova nikova razlicita dali to neko zna ?Neko ima zelena neko narandzasta jel to zavisi od broja postova ili je nesto drugo u pitanju?
 

AAminAA

Amatullah
:lol: IQ mislio da sam moderator kad je vidio da sam narandzasta :lol:

A ja isto za tebe kad ono tek dodjoh, rekoh :" Gdje se uvalila subhan'Allah ".
:lol:

A ono nishta, izgleda da sazrijevamo dok ne pocrvenimo :D
 

Lejlla

muslima
Staff member
Harise reci mi jesili ti sad u dzematu u Osmanagica dzamiji ? Jel se sad u toj dzamiji klanjaju svi namazi ili samo dzume ,ko je imam,koliki je dzamat ? Kakva je sad dole situacija radili se sta po pitanju dawe ?De da cujem malo ovako poblize ?
 

Haris88

Junior Member
Harise reci mi jesili ti sad u dzematu u Osmanagica dzamiji ? Jel se sad u toj dzamiji klanjaju svi namazi ili samo dzume ,ko je imam,koliki je dzamat ? Kakva je sad dole situacija radili se sta po pitanju dawe ?De da cujem malo ovako poblize ?

Jesam, el hamdu lillah, i odmah mogu reći da je džemat jedan od najboljih u kojima sam boravio. Hvala Uzvišenom, pored džume klanjaju se još i podne, akšam i jacija. Nemamo stalnog imama, jer ovaj naš šejh (prof. Ferid Orahovac, inače završio al-Azhar) ne živi u PG. A ona džamija kod Mešihata je prazna, čak ni sami "vjerski službenici" ne dolaze. Reisa na namazima nema, ne bih se smio zakleti da ga mogu i na džumo gledati. Na dnevnim namazima, ta džamija je prazna, dođe možda jedan čovjek.

Otkako je šejh Ferid došao, el hamdu lillah, džamija je živnula, džemat je živnuo, jer prof je odmah počeo sa predavanjima, hutbe su mu samo takve, čak se snimaju i besplatno dijele, imamo časove harfova i tedžvida, el hamdu lillah, el hamdu lillah, a većina toga ide po njegovim leđima. Sve u svemu, nije stanje odmah za šerijatske države, ali živnulo je.
 

AAminAA

Amatullah
:blackhijab: ne diraj Clija :D

E , ja vas selamim, odoh na namaz .

Chujemo se insha'Allah , IQ uchi , nemoj da nas obrukash :lol:

Es selamu alejkum i dzezzak Allahu khajr !
 

Haris88

Junior Member
:blackhijab: ne diraj Clija :D

Ja voljim Cljia. :p

Pardon: Ja ga hajem. :D

In ša Allah, kad me sestra u Islamu ovako lijepo savjetuje, prosto čovjek dobije želju za učenjem. :D

Amin, we ijjakum, we alejkumu-s-selam we rahmetullahi we berekatuh!
 

Lejlla

muslima
Staff member
MashAllah bas se radujem da se stanje popravlja na bolje .A sto se tice mesihata uopste me ne cudi sto je tako oni su uvijek i imali takav odnos prema poslu za koji su placeni da ga obavljaju. Pretpostavljam da je i dzamat vecinom cini omladina koja se Allahovom voljom vraca islamu i pored svih poroka i nemorala kojim je y Podgorici okruzena.

Reci mi jos ima li sta za sesstre da se organizuje u dzamiji imam neke pa ako ima da im preporucim inshAllah?

We alejkumu selam ve rahmetullahi ve berekatuhu!
 

Dinaa

Junior Member
Masha'Allah Onaj sa Teslidze navratio, Allah mu 4 hajirli hanume podario insha'Allah . Amin ! :lol:

Samo u pravu je neko anamo shto kazhe :" A shta ce s tol'kim punicama "? :lol:


Esselamu alejkum ima li te kahve?
 
Top