Obracanje Braci (Nasiha Muslimanima)

  • Thread starter عبد الواحد الصقلي
  • Start date
ع

عبد الواحد الصقلي

Guest

Video snimka naseg uvazenog brata i imama Ebu Muhammeda, snimljeno u Becu 2001. godine.

"Reci: "Mene je Gospodar moj na pravi put uputio, u pravu vjeru, vjeru Ibrahima pravovjernika, a on nije bio idolopoklonik." (Al-An-am:Stoka:,161)"

‎"Najvredniji dzihad je reci rijec istine pred nepravednim vladarem." Ebu Dawud, et Tirmidhi i ibn Madze

"Neka nikog od vas ne sprijeci strah od ljudi da kaze istinu kada je vidi ili bude njen svjedok, jer mu rijec istine nece pribliziti cas smrti, niti mu umanjiti nafaku." hadith biljezi imam Ahmed rahimehullah

Stranka Milostivog ili stranka Taguta! Zapitaj se gdje si ti?

U današnjem vremenu se mnogo govori o tekfiru, neki ga potpuno negiraju a neki se boje da ga sprovedu onda kad to treba. Ovo se dešava zbog nepoznavanja osnove islama zato se danas proširila ideja irdža'a za kojom su se poveli mnogi učenjaci, da'ije i studenti. Zato su danas tagutizam, kufr i oni koji pozivaju u sekularizam i demokratiju našli zaštitu za svoje djelovanje od učenjaka da'ija i studenata. Taguti su obukli odjela muslimanskih vođa, a zindici (heretici) odjenuše ogrtač skromnika i onih koji uspostavljaju red. Novotari obukoše odjeću ehli sunneta, a griješnici i nepravednici odjeću pravednih i bogobojaznih.
 
Top