Zašto?!

Loading...

New Member
Pred ramazan i uz ramazan sam se uz Allahovu pomoć okanio gluposti, haram stvari, da ih sad ne nabrajam, ali sad mi bez ikakvog razloga u glavu dodje ona ''psovka'' koju ja neću da imam u glavi, a kamoli da je izgovorim. Zašto mi se to dešava? Fuj se osjećam tad.
 

GAZIJA

Well-Known Member
Staff member
Pred ramazan i uz ramazan sam se uz Allahovu pomoć okanio gluposti, haram stvari, da ih sad ne nabrajam, ali sad mi bez ikakvog razloga u glavu dodje ona ''psovka'' koju ja neću da imam u glavi, a kamoli da je izgovorim. Zašto mi se to dešava? Fuj se osjećam tad.

Kao prvo nazove se selam, pa se ide sa pitanjem:) ili ti i ukucu kad ulazis ne nazivas selam?

Odgovor je, sto bi trebo da znas, da je tokom ramazana uticaj seitana na nas minimalan, posto se navodi u hadisu da su oni okovani tokom ramazana. Kad ramazan prodje pocne i njihovo djelovanje, zato si se sad sjetio te psovke. Ako hoces da ti bude slicno kao za ramazan, trebas isto kao i uz ramazan da se ostanes sto dalje od grijeha i da sto vise ibadetis(klanjas, zikris, itd...)

Esselamu Aleikum i dobro nam dosao.

P.S. pitanja se postavljajau gore uvise gdje stoji Pitanja i Odgovori:)
 

Loading...

New Member
Aleikumu Selam, bolje vas našao. Nek si me naruzio, nema veze :)
Sto se tice odgovora, znam, ali eto lakse je kad neko kaze. Selam.
 
Top