Za nove clanove -Esselamu alejkum!

Lejlla

muslima
Staff member
Ve alejkumusselam ve rahmetullahi ve barakatuhu!

Ehlen ve sehlen seko Saniyah nek si nam bas i ti dosla . :ma: Braca su bas govorila steta da nema nikoga od novih muslimana eto sad imamo tebe elhamdulillah pa vise ih bilo inshAllah .

Weselam!
 

*Saniyah*

ukhtikum fillaah
DzazzakAllaahu khair!:)

Hvala seki Lejla, bas je fin ovaj forum mashaAllaah.:ma:

Alhamdulillah da sam u ovako finom drustvu.

Insha'Allaah da nam se pridruzi vise jos sestara i brace. A i zainteresovanih za Islam.

wa salaam
 

GAZIJA

Well-Known Member
Staff member
Esselamu Aleikum sestro i dobro dosla na ovaj website. nadam se da cemo se uz Allahuvo pomoc fino druziti ovdje. Da nas Allah uputi na pravi put. Amin!!
 

Semsa

New Member
Esselamu alejkum wr wb


mahaallah ko nam je dosao. Otkud ti ba? eheeh
imal jos koga poznatog ovdje. lejla jesi li ti ona nasha 'fee amanillah sestra lejla' :))))
 

al_ghaasheyah

Junior Member
es-selâmu aleyküm vr vb ebeden daiman ejmain bratya i sesryi

i az ikam da kaja edin selam ot Bursa- Turkiye

es-selâmu alâ meni't tebea'l hûdâ
taha 47
 

X_Hidzab_X

New Member
Esselamu Alejkum we rahmetullahi we berekatuhu. Nova sam na forumu i jako mi se svidja. Zovem se Elma i zivim u Americi. Udata sam i imam kcer Elhamdulillah. Eto toliko za pocetak .

Esselamu Alejkum we rahmetullahi we berekatuhu
 

Ensarija

Junior Member
Esselamu alejkum!

Mahsus selam za svu baću i sestre, Allahove dž.š. iskrene robove, molim Ga da nas spoji u Dzennetu firdewsu kao što nas je spojio ovdje na dunjaluku.
Amin!
 

imenijebitno

New Member
haha

esselamu alejkum imam pitanje:dali mi uopće smijemo jesti meso ako je naprimjer krava hranjena lešinama drugih životinja.npr.oni prvo samelju mrtve životinje i onda je daju kravi da jede.?
 

Enisa

New Member
Esselamu alejkum,

evo i ja sam se danas registrirala na ovaj sajt a pronasla sam ga pre nekoliko dana to mi je valjda Allahova d.z. milost da upoznam malo vise nasih seka i brace u islamu.Nadam se sto vecem znanju koj vodi na pravi put i prijatnom a pre svega koristnom druzenju.

Selam za sve na forumu.
 

silvana

New Member
esselamu alejkum

Prvo bi zahvalila Allahu s.w.t.a koji je uputio seku Enisu ,da i meni prosljedi link stranice turntoislam i da je Allah dz.s. nagradi najboljom nagradom amin i naravno sve nas koji se družimo sa Allahom dz.s. i Poslanikom a.s.AMIN.

Dakle drago mi je da sam tu sa svima vama bračo i sestre. Da sve ovo bude od hajra i da nas učvrsti u našoj vjeri-Islamu i svima želim vječni ostanak na pravom putu,amin.

Silvana
 

Lejlla

muslima
Staff member
Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!

MashAllah jes nam se forum ponovio! Svim novim clanovima zelim srdacnu dobrodoslicu .Posebno mi je drago da su nam dosle nove seke na forumu nadam se da ce mo se lijepo druziti i zajedno ovdje uciti o nasoj vjeri inshAllah.

EHLEN VE SEHLEN! :SMILY206::SMILY206::SMILY206:
 

GAZIJA

Well-Known Member
Staff member
Esselamu Aleikum

Sve najbolje nasim pridoslim sekama i bracama, nadam se da cete se okoristiti ovom stranicom.

weselam
 

muharram23

New Member
Staff member
selamu alejkum

MashalAllah puni se forum :). Alahmdulillah da smo dobili jos brace i sestara sa balkana.

weselam
 

muharram23

New Member
Staff member
esselamu alejkum imam pitanje:dali mi uopće smijemo jesti meso ako je naprimjer krava hranjena lešinama drugih životinja.npr.oni prvo samelju mrtve životinje i onda je daju kravi da jede.?

Selamu alejkum

Sestro, dali si ti to licno vidjela ili?

weselam
 
Top