bracne probleme

albina_a

New Member
selam

kao prvo moram se izvinit neznam dobro pisati bosanski odrasla sam u austriji tako da mi je malo tesko.

ja neznam vise sta da radim, imam velike probleme sa svojim muzom. tek smo 6 mjeseci uzeti i vec sam se vratila roditeljima. bilia sam neki dan u bosni sa roditeljima, kod jedne nene koja uci dovu koja se zove istihare, rekla mi je da mi je zensko napravilo da pocnem mrzit svoje roditelje i da je mom muzu napravljeno da je vezan za tu kucu gdje zivimo.

ja nemam pojma o tom, tako da sam malo gledala u internetu sta sve ima, i dosla sam na vasu stranu, pa sam citala "znakovi pod kojim se razpoznaje crni mag" i ta nena mi je dala vodu, morala sam se 3 puta snjom okupat! pa mi je dala 3 lista i pisalo na arabskim slovima nesta i to sam morala zapalit i nakadit snjima. pa sam dobila hamajlijo koju nosam kod sebe. ja sam citala to sve i sad je me strah sta sam uradila, mozda seb sad jos vise skodim stime.

ta nena mi je rekla da mi je sa dlakama od macke i kera pravljeno na ves, i da sam pojla i pila. a familija od muza govori da je moja familija pravila njemu da se okani svojih roditelja. neznam vise sta da radim

jel zna neko od vas ko stvarno dobro cini da mi bude lakse da mogu zivjet opet sa svojim cojkom zajedno, da nemam straha od svekrve!

nemam vise snage, i nemogu vise da skontam sta bi mogla uradit, MOLIM vas ako mi neko zna pomoc ili savjet dat javte se!!!
 

Farshi_turaab

New Member
Da ti Allah olakša, subhanAllah, to su velika iskušenja. Ovako, evo na ovoj stranici imaš sve o sihrima i ispravnim načinima liječenja, a imaš i forum tamo pa se možeš još bolje raspitati insha'Allah www.lijecenje-kuranom.com

Što se tče te nane, nije dobro što si kod nje bila jer ko god hamajlije pravi taj ne liječi ispravno, al hajr sad gotovo, nego trebaš se iskreno pokajati Allahu za to, i skini tu hamajliju što ti je dala i zapali je. Dok je budeš palila moraš biti pod abdestom i uči sure Felek i Nas. Hamajlije su veliko zlo mila jer vrlo lahko insana izvedu iz Islama. Uglavnom, idi na tu web site što sam ti gore napisala i sve ćeš tamo naći kako i šta.

Molim Allaha da te uputi, izliječi i podari ti izlaz iz tog iskušenja. Amin!
 

GAZIJA

Well-Known Member
Staff member
selam

kao prvo moram se izvinit neznam dobro pisati bosanski odrasla sam u austriji tako da mi je malo tesko.

ja neznam vise sta da radim, imam velike probleme sa svojim muzom. tek smo 6 mjeseci uzeti i vec sam se vratila roditeljima. bilia sam neki dan u bosni sa roditeljima, kod jedne nene koja uci dovu koja se zove istihare, rekla mi je da mi je zensko napravilo da pocnem mrzit svoje roditelje i da je mom muzu napravljeno da je vezan za tu kucu gdje zivimo.

ja nemam pojma o tom, tako da sam malo gledala u internetu sta sve ima, i dosla sam na vasu stranu, pa sam citala "znakovi pod kojim se razpoznaje crni mag" i ta nena mi je dala vodu, morala sam se 3 puta snjom okupat! pa mi je dala 3 lista i pisalo na arabskim slovima nesta i to sam morala zapalit i nakadit snjima. pa sam dobila hamajlijo koju nosam kod sebe. ja sam citala to sve i sad je me strah sta sam uradila, mozda seb sad jos vise skodim stime.

ta nena mi je rekla da mi je sa dlakama od macke i kera pravljeno na ves, i da sam pojla i pila. a familija od muza govori da je moja familija pravila njemu da se okani svojih roditelja. neznam vise sta da radim

jel zna neko od vas ko stvarno dobro cini da mi bude lakse da mogu zivjet opet sa svojim cojkom zajedno, da nemam straha od svekrve!

nemam vise snage, i nemogu vise da skontam sta bi mogla uradit, MOLIM vas ako mi neko zna pomoc ili savjet dat javte se!!!


Aleikumu Selam,

Sestra ti je dala vec savjet, tako da ja necu duziti. Moj savjet je da mozda odes do Beca u Islamski Centar i potrazis Imama Muhameda Porcu, mozda ti on moze isto pomoci.

Uostalom otidji na stranicu www.lijecenje-kuranom.com pa se raspitaj za ispravnog imama.

Esselamu aleikum
 

Lejlla

muslima
Staff member
Esselamu alejkum!

Ja cu samo nadovezati na ovo sto su pisali brat Gazija i sestra Farshi_turaab da ih Allah nagradi na oba svijeta inshAllah.

Hamajliju obavezno spali kao sto ti je sestra vec napisala a taj pepeo pokupi i zakopaj negdje gdje se ne prolazi . Ta nana kao si je opisala da je Allah uputi ako je za upute ima sve karakteristike sihirbaza kako si i sama vec skontala.

Lijek ti je draga sestro u islamu .Uz Allahovu pomoc sama sebe mozes najbolje zastititi praktikujuci ovu prelijepu vjeru .Allah nam je dao lijek za svaku bolest pa tako i za sihr ,ali da bi pacjent bio izlijecen mora konzumirati lijek .A lijek za tvoju boljku jeste islam ,abdest,namaz,Kur'an ...
 

Lejlla

muslima
Staff member
Ve alejkumu Selam ve rahmetullahi akhi !

Evo pozeleneli smo ja i brat Gazija a na tvoju inicijativu da te Allah nagradi na oba svijeta inshAllah.

Ja nemam bas puno vreme da pisem halalite ali navratim svakodnevno da vidim sta se desava ovdje ,mada brat Gazija da ga Allah nagradi pise za svija nas elhamdulillah.

:wasalam:
 

GAZIJA

Well-Known Member
Staff member
Esselamu aleikum

Tako ti je sestro kad imamo stelu u vrhu:jumpclap::biggrin: Amin we ijjake na dovi i da nas Allah subhanehu we'teala sve skupi u dzenetu inshAllah.


Nego sestro albina de nam neku vijest daj, ima li hajra od ove nase pomoci?


weselam
 

Lejlla

muslima
Staff member
Da ti Allah olaksa seki i uputi te na pravi put na ispravno slijedjenje Ku'ana i suneta i podari ti muza koji ce biti hajr za tebe ,tvoju vjeru dunjaluk i ahiret.Amin!

Samo sabur Allah zna u cemu je hajr .
 
Top