da vas pitam ?

3dw1n

New Member
Esselamu Alejkum braco i sestre, neka vas Allah dz.s nagradi za ovaj trud,

Vec neko vrijeme stvari izmedju mene i moje vjerenice nisu bas u redu, mi zivimo odvojeni jedno od drugog , ( ona zivi u inostranstvu jer se skoluje ) , nema dana kad pricamo da se ne posvadamo, sta god da ja kazem njoj smeta i razlog za svadu su bilo kakve sitnice.
ja sumnjam da moze bit sihr ili neka vrsta uroka jer se nekih ot simptoma slazu, a Allah zna najbolje,
Moje pitanje glasi? Da li je dozvoljeno, ili da li je grijeska, da na vodi proucim rukju, i njoj posaljem da bi pila svaki dan ? Ili dali mogu da joj ja odavde ucim sa nijetom na nju?
Hvala unaprijed,
Allah zna najbolje!!!
 

GAZIJA

Well-Known Member
Staff member
Esselamu Alejkum braco i sestre, neka vas Allah dz.s nagradi za ovaj trud,

Vec neko vrijeme stvari izmedju mene i moje vjerenice nisu bas u redu, mi zivimo odvojeni jedno od drugog , ( ona zivi u inostranstvu jer se skoluje ) , nema dana kad pricamo da se ne posvadamo, sta god da ja kazem njoj smeta i razlog za svadu su bilo kakve sitnice.
ja sumnjam da moze bit sihr ili neka vrsta uroka jer se nekih ot simptoma slazu, a Allah zna najbolje,
Moje pitanje glasi? Da li je dozvoljeno, ili da li je grijeska, da na vodi proucim rukju, i njoj posaljem da bi pila svaki dan ? Ili dali mogu da joj ja odavde ucim sa nijetom na nju?
Hvala unaprijed,
Allah zna najbolje!!!


aleikumu selam,

Da Allah olaksa inshAllah ako je sihr u pitanju. Najbolje je da ona legne zatvori oci i poslusa suru al bakaru sa nekim u prisutnosti, ako utoku slusanja se pojave neki simptomi onda treba traziti lijek. Medjutim problem kod nas je da mi u svakom problemu vidimi sihr a nikako mogucnost da mozda druge stvari uticu na ono sto nam se desaava.

Esselamu alikum we rahmetullahi we berekatuhu
 

3dw1n

New Member
Dragi Brate Gazija

Ti si meni odgovorio moje pitanje , nek te Allah nadgradi za sve

Allah najbolje zna

Alejkumu Selam
 
Top