Muhabethana/svashtara

Dinaa

Junior Member
Ako ste ušutkali nekoga niste ga i preobratili.
Ako vašom glavom često prolaze pametne misli, to znači da se tamo i ne zadržavaju.
Čestitog čovjeka poštuju čak i oni koji to nisu. Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.
Duševni bolesnik nikada ne napada bez razloga. U tome se razlikuje od normalnih ljudi.
Dvije stvari su beskonačne, svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
 

Lejlla

muslima
Staff member
Duševni bolesnik nikada ne napada bez razloga. U tome se razlikuje od normalnih ljudi.

Ova je dobra. To je tebi neko mozda citao pp ,jer oni tamo to rede i cackao ti po profilu pa zaboravio da ponovo vrati onako kako je predhodno bilo(ban) .:SMILY139:
 

Dinaa

Junior Member
Grješiti je ljudski, ali je za potpuni haos potreban kompjuter. Groblja su puna nezamjenjivih ljudi.

Herojstvo je očajnicki postupak uplašenog čovjeka.

Ima ljudi koji se više raduju tuđoj nesreći nego svojoj sreći.

Ima ljudi toliko dosadnih da sa njima za pet minuta izgubimo čitav dan.

Ima mnogo ljudi koji čitaju samo zato da ne bi morali misliti.

Jedan dio ljudi radi a ne misli, a drugi dio misli a ne radi.


Kad su htjeli opravdati svoja djela iznjeli su razloge koji su bili toliko glupi da su mogli biti samo istiniti.
 

AAminAA

Amatullah
:lol:

Dodje mi se da napishem ispod

"Dzabe ste "krechili" idu izbori "

Voljela bih od svega vishe napisati PP onoj Aneli, koju su banovali pa se opet vratila tu ko polivena...

Lejlo, nemam vremena draga, evo zavrshavam ruchak pa malo djecu da izvedem vani...

Halali draga :)
 

Dinaa

Junior Member
Ljudi opraštaju sve osim iskrenosti.
Ljudi se dijele na tri grupe: tipovi, ličnosti i ostali :SMILY139:

Ljudi, budite ljudi.
Ljudima se nevjerovatno dopada odobravanje.
Loš je znak kad mladi imaju previše pameti. :angryred:

Mora da je zbilja veliki užitak biti na vlasti, kad je se toliko ljudi želi dočepati.
Najviše zakona ima u pokvarenoj državi.
Ne mogu se sva vrata otvoriti ključem - neka moraju i glavom.
Ne vrijedi ostaviti ni ludom ni pametnom. Ako je pametan sam će zaraditi, ako je lud, sve će izgubiti.
 

Lejlla

muslima
Staff member
Hajde pa mozda sjutra inshAllah stalno se pogubim u to tvoje vrijeme kod mene za sahat ce i jacija biti a ti jos ni veceru nisi zgotovila.:SMILY139:

Oa mi se izreka plaho svidja.

Ljudima se nevjerovatno dopada odobravanje. :SMILY286:
 

AAminAA

Amatullah
:wasalam: Dina

Evo da chastim povodom toga dogadjaja :D

20060905165828sff_dzezva_kafa_fildzan.jpg


:lol:
 
Top