Muhabethana/svashtara

Lejlla

muslima
Staff member
Ja prezirala ne prezirala meni je ionako tamo ip ban pa ti ga onda dodje na istome .:SMILY139: Uglavnom Dzeni nam je bila jako osvetoljubiva .:angryred:
 

Dinaa

Junior Member
Selam alejkum.

Eh da znas kakvo sam joj pismo srocila AAminAA,ada ni da sam pisar nebi ga bolje sastavila.Nego ni njen djuveglija nije ostao postedjen.
 

Lejlla

muslima
Staff member
Ma neka sad sam bas i rahat da znas.

Nego sta ti radis danas, kako si ,kako djecica, slusaju li?
 

AAminAA

Amatullah
biraj rijechi kad mi se obracash

2dl97ab.gif
 

Haris88

Junior Member
Ja prezirala ne prezirala meni je ionako tamo ip ban pa ti ga onda dodje na istome .:SMILY139: Uglavnom Dzeni nam je bila jako osvetoljubiva .:angryred:

Ima alatkica koje mijenjaju IP, tako se jedan džematlija provlači na forume. :p Makar tako on kaže. :D
 

AAminAA

Amatullah
Selam alejkum.

Eh da znas kakvo sam joj pismo srocila AAminAA,ada ni da sam pisar nebi ga bolje sastavila.Nego ni njen djuveglija nije ostao postedjen.


:salam2:

Kakvo pismo Allah dz.sh. ti se smilovao :lol:

Selam alejkum Harise, kako shkola ? :)

Valjda mislish na IP mask ? Vallahi ja se nebih tamo vratila ni pod koju cijenu. Ono ti je sipanje vode u kantu bez dna..... vaste of time brother ...
 

Haris88

Junior Member
We 'alejkumu-s-selam we rahmetullahi we berekatuh!

Ima nekoliko alatki, ne znam na koju je brat mislio. Helem nejse... Ako je kroz curi manje vode nego što je kapacitet presipača, onda bi se isplatilo. :D Što se same da'we tamo tiče, hmmm, učeni bi ovdje najprije trebao da odgovori. Jer, ipak ne treba ljude tek tako ostaviti, treba sabura dosta u da'wi. Sa druge strane: narod tamo se sa namjerom zabave okuplja (otići tamo je kao otići u kafanu da pozivaš ljude da se manu alkohola), pdf Islam je samo malo da našminka sajt - glupo je imati bpšnjački sajt bez islama. Nekad mi se čini da nam je preče koristiti internet za međusbonu komunikaciju, a težište da'we postaviti na ljude u okolini, face-to-face je ipak nešto bolje. Allah najbolje zna, ja sam happy bez S24. :D
 

Dinaa

Junior Member
Heheh jesi li ti happy bez s24 ili si happy sto nam se neko pridruzio?:ma:


Inace fino je kad je insan happy :SMILY139:
 

Dinaa

Junior Member
:salam2:

Kakvo pismo Allah dz.sh. ti se smilovao :lol:

Selam alejkum Harise, kako shkola ? :)

Valjda mislish na IP mask ? Vallahi ja se nebih tamo vratila ni pod koju cijenu. Ono ti je sipanje vode u kantu bez dna..... vaste of time brother ...


Selam alejkum!

Sto se pisma tice malo je poduza prica,pa bas i nije za foruma :SMILY286:
 

Haris88

Junior Member
:salam2:

Ehlen we sehlen "back" akhi :D Nadam se da si polozhio , inache nam se ne pomaljaj na ochi :SMILY335:

We alejkumu-s-selam we rahmetullah.

El hamdu lillah nije pitanje polaganja/padanja, već jurim i malo prosjeka. :SMILY61: Jedan dio sam odradio, drugi dio ostavio za kasnije, da se malo i odmaram. (Jeste, jeste: nisam u stvari ni odmorio. :D)
 

AAminAA

Amatullah
Masha'Allah, super . Neko ga je znachi vec ranije preveo ?

Dobro za tebe Harise, da se ne muchish, nego samo da odmarash :lol:
 

Haris88

Junior Member
Masha'Allah, super . Neko ga je znachi vec ranije preveo ?

Dobro za tebe Harise, da se ne muchish, nego samo da odmarash :lol:

Da znaš da sam planirao da ga prevedem prvom prilikom, nego zaglibio bih kod jedne stvari: da provjerim ima li negdje prevedeno. :D Nekol'ka puta mi se desilo: prevodim tekst, i kasnije googlam svoj tekst, nađem neko ga već preveo!!!
 
Top