ODAKLE SE TRENUTNO JAVLJATE?

Dinaa

Junior Member
Sta iza ledja? :SMILY259:

Sigurno mislis na autobus,znas da mi nema sta gore nego kad mi pobegne ispred nosa :angryblue:
 

Haris88

Junior Member
Sta iza ledja? :SMILY259:

Sigurno mislis na autobus,znas da mi nema sta gore nego kad mi pobegne ispred nosa :angryblue:

Meni se dešava da ja pobjegnem autobusu. :D Kao jednom, ide autobus u 6.30, aja pospaaaaan, oči kao tanjiri. I kaže sebi: "Highirly bilo, ima onaj u 12." _D
 

AAminAA

Amatullah
Meni se dešava da ja pobjegnem autobusu.

:lol:

Da je Clio ovdje pa da mu srce pukne kad vidi kako ste temu , kao shto kazhe nash dobri Abdurrahman, "unakazili"
281wrbn.gif
 

Nermina

New Member
Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu braco i sestre!

Evo otvaram ovu temu pa nek napise ko zeli odakle se javlja i odakle je inace sa prostora Balkana da vidimo gdje nas sve ima sada inshAllah.

Evo ja prva da pocnem . :lol:Ja sam rodjena sam u Crnoj Gori tu sam i odrasla tacnije u Podgorici a trenutno se nalazim u Holandiji .Eto ja zapoces pa vi nastavite inshAllah.

Weselam!

Esselamu alejkum braco i sestre,

danas sam i ja postala clan ovog foruma. Hvala Allahu dz.s. i svima Vama na dosadasnjim vaznim pitanjima i odgovorima. Allah dz.s. nas uputio na pravi put.
Ja sam inace iz Doboj-Istoka, zivim u Stuttgartu i drago mi je sto sam se ovim putem istomisljenicima pridruzila. InsAllah bude i za mene hajra na ovom forumu.

mahsuz selam
 

Dinaa

Junior Member
we alejkum esselaam we rahmetullaahi we berekaatuh!
Ja sam originalno is Kosova ( Pec ) al ima par meseci da zivim i radim u Njemacku. trenutno sam u Njemacku ( Nurnberg ). Kad zaversim posao ovde opet cu u Holandiji ( Leiden ) inshaAllah... lol komplikavano tri mesta :lol:
dao sam sve informacije :shymuslima1:,,, zbijla zasto ne mogu da nadjem ikonu i za "shymuslim" i braca su shy ne samo sestre :ma:


Akhi za mene to je najtezi jezik, lakse bi mi bilo da naucim kinezki nego holandski jezik,,, dosta vrijeme sam bio tamo al jednostavno predajem se, ne mogu da naucim taj jezik
fi amanillah

Selam alejkum.

Vallahi brate nisi jedini koji misli da je ovaj holandski najgori i najtezi jezik.I ja sam se skoro pa predala, jer je stvarno cudan neki jezik.:angryblue:
 
Top