As salamu aleikom...sa ma prezint

ummraschid

Active Member
Staff member
assalamu alaikum wa rahmatu-llaahi wa barakatuhu,

draga noastra surioara,

mashaAllah, si noi ne bucuram sa te stim si aici, langa noi, alhamdulillah!...

AMIN la ruga ta!
caxc2dx3.gif
 

Um Abdur Rahman

Sclava lui Allaah
As salamu aleikom wa rahmatu llahi


UmmALI Alhamdulilah ca te-ai alaturat noua.Fie ca Alla sa te binecuvanteze si pe tine si familia ta.


wa aleikom salam
 

habib786

Junior Member
walaikum salaam ...welcome to this forum .. and inshallah you will meet brothers and sisters from across the globe in this web-site .. have a pleasant stay here ... Allah hafiz
 

Made Sarah

Servant of Allah
Staff member
Assalamu 3alaykum wa ra7matu Allahi wa barakatuhu.

Welcome among us, brother, I whish you a nice stay here and hope you will return often, In sha Allah.

Wa 3alaykum assalam wa ra7matu Allahi wa barakatuhu.
 

anonim

New Member
Assalamu alaikom

Assalamu alaikum wa rahmatu-llaahi wa barakatuhu.
Ma bucur nespus ca mi-am facut curaj si am intrat pe acest site.Aveam dubii dar acum ma bucur ca am facut-o.Am gasit raspunsuri la multe intrebari aici.Va multumesc tuturor.
Allah Subhana wa Ta'alla sa fie alaturi de noi toti.
 

Made Sarah

Servant of Allah
Staff member
Assalamu 3alaykum wa ra7matu Allahi wa barakatuhu.

Fii binevenita printre noi surioara Mirela, ne bucuram sa te avem printre noi. Alhamdu lillah, avem mai multe surori din Timisoara aici pe forum, cu lovely sis Iman in frunte :hearts: Ma sha Allah!

In sha Allah sa ne foloseasca tuturor timpul petrecut pe acest forum!

Te imbratisez cu drag, Jum3a mubarak!

Wa 3alaykum assalam wa ra7matu Allahi wa barakatuhu.
 

nadya

romanian muslimah
as-salaam aleikum wa rahmatullah wa barakatu, dragi surori, cred ca deja ma cunoasteti, aka -Noorun Nisaa'- ;) inshaAllah sa ne citim mai des. :D

masalaama
 

roxana_amel

New Member
buna

Assalamu 3alaykum wa ra7matu Allahi wa barakatuhu.

Fii binevenita printre noi surioara Mirela, ne bucuram sa te avem printre noi. Alhamdu lillah, avem mai multe surori din Timisoara aici pe forum, cu lovely sis Iman in frunte :hearts: Ma sha Allah!

In sha Allah sa ne foloseasca tuturor timpul petrecut pe acest forum!

Te imbratisez cu drag, Jum3a mubarak!

Wa 3alaykum assalam wa ra7matu Allahi wa barakatuhu.

ma numesc roxana si sunt si eu din timisoara. eu sunt de religie ortodoxa dar am indraznit sa va scriu pe acest forum deoarece vreau sa ma convertesc cat mai curand la islam. sper ca o sa ma puteti ajuta cu sfaturi pt a intelege cat mai bine islamul .
 

Um Abdur Rahman

Sclava lui Allaah
As salamu aleikom wa rahmatu llahi wa barakatuhu

Roxana Allah sa te indrume pe calea lui.Islamul dupa cate ai citi inseamna pace,este un mod de viata..un mod minunat de a traii.Vei descoperi in sha Allah tot mai multe lucruri frumoase despre islam pe acest forum si nu numai.
Bine ai venit timisoareanca de-a mea ma sha Allah.
wa aleikom salam
 

roxana_amel

New Member
salam aleikom

ma bucur ca m-ati acceptat in comunitatea voastra si astept sa vorbim despre cat mai multe lucruri si sa pot invata cat mai multe despre Islam.:SMILY259:
 

AISCIA

New Member
Timisoreanca noua :mashallah:...cat ma bucur...Sper sa gasesti pe acest forum raspuns la toate intrabarile tale inshaallah...Sa ai parte de sedere cat mai lunga si placuta...
Allah subhana wa ta'ala sa te calauzeasca draga Roxana_Amel...si cat de curand sa devii surioara nostra..Amin
:tti_sister:
 
Top