Muhabethana/svashtara

Dinaa

Junior Member
:SMILY286:Hej izvinite nisam mislila cevape da sluzim danas,vracajte mi ih nazad :laughing-dancing:

Evo ovo sam nanijetila da vas posluzim danas:muslim_child:







 

AAminAA

Amatullah
:lol:

Mah, ne pomazhe da idem zubaru dok mi je zub pod otokom...Pijeme neke antibiotike...bice bolje, mah kazhem vam oko mi se skoro zatvorilo :lol:

Nego, svratih na onu Lejlinu temu o Nikabu, stvarno zhalosno... A jadan onaj ko se izruguje sa vjernicima . Onda mi zapade za oko ovaj komentar, pa se slatko ismijah :lol:

....Naročito u trenutku kada mi je prišla Cigančica i rekla: "Daj pola marke, Allaha ti. Lijepa si k'o lutka."... ( a ona pod niqabom )
Ko to umije srochiti bolje od Cigana
:lol:
 

Lejlla

muslima
Staff member
sto bas ja :shymuslima1: meni evo na ovaj komp nastalo slika pa eto nemam sta da vas pocastim veceras .:shymuslima1:
 

AAminAA

Amatullah
:salam2:

Meni skinuli ban na sandzaku ...... svashta

Nego, evo kahva za moje Boshnjake :D

kahva.jpg

kahva.jpg

kahva.jpg
 

Dinaa

Junior Member
Esselamu alejkum,ima li bujruma?

Ko nam se to obradovao zbog skidanja bana?:ma:



P.S. Atilla i elvis_aga napustili forum(elvisu bili skinuli funkciju moderatora)
 

AAminAA

Amatullah
Mah , bash me briga, radovanje nikako nije. Dodje mi se da se ulogujem i da popravim potpis. Pisalo mi je "Kritikujete Sulja & Co a niste nishta bolji od njega" a onda mi neko postavio link stranice. Samo da smislim shta da stavim pa da ih namamim da mi opet okache ban :D
 

AAminAA

Amatullah
Esselamu alejkum,ima li bujruma?

Ko nam se to obradovao zbog skidanja bana?:ma:



P.S. Atilla i elvis_aga napustili forum(elvisu bili skinuli funkciju moderatora)

Svashta, bash su suljovci ! :D

Lijep je post napisala ona Rhea, na temu Kvalitet/kvantitet


Ovaj sajt cine njegovi clanovi, oni koji su aktivni i svojim postovima drze ga budnim, i velika je steta da bas oni najbolji budu "otjerani" zbog gluposti i nadmenosti pojedinaca, steta kako zbog ostalih clanova tako i zbog sajta, koji bi trebao biti mjesto za sve ljude dobre volje, gdje se moze slobodno pisati i izraziti misljenje (naravno bez vrijedjanja i u sklopu sa pravilima), a ne mjesto gdje ce se samo racunati broj posjeta.

De smishljajte mi potpis Allah vas nagradio :D
 

Dinaa

Junior Member
Heheh bas sam ga htjela postirat ovdje nego me ti preduhitri,dok nije dosla ona vestica :astag:


Sad cemo vidjet nesto za podpis.
 
Top