ODAKLE SE TRENUTNO JAVLJATE?

Dinaa

Junior Member
Esselamu alejkum!

Ja sam rodjena vrlo mlada u jednom kao sto napisa IQ mjestu u sandzaku,odrasla u sasvim drugom mjestu :) a trenutno se nalazim u trecem mjestu u NL(ko shvati pricace).
 

GAZIJA

Well-Known Member
Staff member
Esselamu alejkum!

Ja sam rodjena vrlo mlada u jednom kao sto napisa IQ mjestu u sandzaku,odrasla u sasvim drugom mjestu :) a trenutno se nalazim u trecem mjestu u NL(ko shvati pricace).

ehheheeh de nek mi ko ovo dekodira, nesto mi neide danas:)
 

Zehra

Junior Member
Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!

A znamo li se nas nas dvije mozda sestro ?Dolazis li na druzenja ,bajrame,iftare mozda u dzemat Hidzra u Beverwijku ?:hijabi:

Weselam!
Lejlla sestro ko zna mozda se i znamo ali neidem ja u beverwijk nazalost, niti koga od nasih ovdje poznajem mislim na muslime.Ja zivim u Alphenu i nema muslima ovdje Bosanskih i sto je bilo to je da Bog dragi sacuva.
Da nisi i ti iz posavine
 

Zehra

Junior Member
Alic Edin

:salam2:
Dali neko poznaje ili se on sam javlja na ovu stranicu zove se Alic Edin
poznajemo se iz gasinaca HR bio je tamo mujezin. Ako ga neko zna ili je sam tu neka se javi
:wasalam:
 

AAminAA

Amatullah
2144jmg.jpg


Sad nas zamota u muku, cijelo ovo stoljece ima da razmishljamo :lol:
 

Dinaa

Junior Member
Ako ste mislili a me podkupite i to sa pola porcije cevapa(5 cevapa) grdno ste se prevarili,ne predajem se ja tako lako :angryred:

A sto se filma tice imala sam nekih ponuda,ali me ne zanimaju tako da mozete biti bez brige FILMA NECE BITI.
 

Esedullah

New Member
:salam2:

Pitam jednog brata - Jesil gledo Da Vincijev kod? Kaze - Nisam, ali sam gledo Kod amidze Idriza. :D

Inace, rodjen sam u Saraj'vu, citav zivot sam tu. A trenutno se javljam sa posla :D
 

Haris88

Junior Member
:salam2:

Pitam jednog brata - Jesil gledo Da Vincijev kod? Kaze - Nisam, ali sam gledo Kod amidze Idriza. :D

Inace, rodjen sam u Saraj'vu, citav zivot sam tu. A trenutno se javljam sa posla :D

:wasalam:

Hahaha! :D

Jesi lopuža, zloupotrebljavaš radno mjesto. :D

Begam ahi, da mi autobus ne begne. :D Sve najbolje brate, barekallahu fike.
 
Top