Da li ostati u braku ili ne????

merijem

New Member
SELAM ALEJKU DRAGE SESTRE I CENJENA BRACO IMAM JEDNO PITANJE MALO JE OSTELJIVO.DA LI DA OSTANEM U BRAKU AKO MOJ SUPRUG IMA PROBLEMA SA SVOJIM UMOM,KORISTIO JE DROGU,PA KADA JE POCEO KLANJATI JE PRESTAO,NEDAVNO JE OPET UZEO HEROIN,NEMA NI DVA MESECA.IZLAZIO NA HARAM MESTA.STALNO JE NERVOZAN,I NEKAD GA UHVATI NERVOZA I POCNE URLIKATI NA SVE.MENI JE NEDAVNO MAL NIJE SUBHANALLAH NOGU SLOMIO,DVA PUTA ME JE SUTNUO ZATO STO SAM MU REKLA NEUZUBILAHI.STALNO SLUSA MUZIKU,NEPUSTA KURAN,NE CITA GA.NAMAZE KOJE PROPUSTI NE NAKLANJAVA.DETE PRE NEKI DA ZBO DECE ISTUKO SKROZ MU BIO PLAV OBRAZ.JA SAM POCELA KLANJATI ISTIHARU,DA VIDIM JEL TREBAM OSTATI SA NJIM ILI NE,I OSECAM KAO DA MI SE ZGADIO U SVAKOM POGLEDU,KAO DA SAM GA POCELA MRZETI,SUBHANALLAH....JAKO MI JE TESKO.JA PUSTAM I KURAN I SLUSAM DERSOVE,I PRICAM MU O NEKIM STVARIMA.ZAKLJUCILA SAM DA U NASEM BRAKU NEMA NIMALO HAIRA I SMATRAM DA GA TREBAM NAPUSTITI.JA SE UZDAM U ALLAHA I NADAM SE POSLE NJEGA,INSALLAH BOLJOJ NAFAKI.INSALLAH DA MI POMOGNETE I NEKI SAVET DATE.

DA VAS DRAGI ALLAH NAGRADI I NA DUNJALUKU I NA AHIRETU.
 

GAZIJA

Well-Known Member
Staff member
SELAM ALEJKU DRAGE SESTRE I CENJENA BRACO IMAM JEDNO PITANJE MALO JE OSTELJIVO.DA LI DA OSTANEM U BRAKU AKO MOJ SUPRUG IMA PROBLEMA SA SVOJIM UMOM,KORISTIO JE DROGU,PA KADA JE POCEO KLANJATI JE PRESTAO,NEDAVNO JE OPET UZEO HEROIN,NEMA NI DVA MESECA.IZLAZIO NA HARAM MESTA.STALNO JE NERVOZAN,I NEKAD GA UHVATI NERVOZA I POCNE URLIKATI NA SVE.MENI JE NEDAVNO MAL NIJE SUBHANALLAH NOGU SLOMIO,DVA PUTA ME JE SUTNUO ZATO STO SAM MU REKLA NEUZUBILAHI.STALNO SLUSA MUZIKU,NEPUSTA KURAN,NE CITA GA.NAMAZE KOJE PROPUSTI NE NAKLANJAVA.DETE PRE NEKI DA ZBO DECE ISTUKO SKROZ MU BIO PLAV OBRAZ.JA SAM POCELA KLANJATI ISTIHARU,DA VIDIM JEL TREBAM OSTATI SA NJIM ILI NE,I OSECAM KAO DA MI SE ZGADIO U SVAKOM POGLEDU,KAO DA SAM GA POCELA MRZETI,SUBHANALLAH....JAKO MI JE TESKO.JA PUSTAM I KURAN I SLUSAM DERSOVE,I PRICAM MU O NEKIM STVARIMA.ZAKLJUCILA SAM DA U NASEM BRAKU NEMA NIMALO HAIRA I SMATRAM DA GA TREBAM NAPUSTITI.JA SE UZDAM U ALLAHA I NADAM SE POSLE NJEGA,INSALLAH BOLJOJ NAFAKI.INSALLAH DA MI POMOGNETE I NEKI SAVET DATE.

DA VAS DRAGI ALLAH NAGRADI I NA DUNJALUKU I NA AHIRETU.

We aleikumu selam werahmetullahi weberekatuhu draga sestro,
zao mi je da se nalazis u tako teskoj situaciji i takvom iskusenja mada Allah ce te nagarditi za to i oprostiti tvoje griejehe.

Mislim da tvoj izlaz nije u razvodu ako je sve bilo uredu do sada, ali mislim da treba da popricas sa tvojim covjekom. Mozda je bolje da odes kod tvojih ziviti na neko vrijeme posto si i ti i tvoje dijete u opasnosti. Covjek kad je drogiran vise nemoze racionalno razmisljati i svi njegovi postupci kad je pod dejstvom narkotika nisu razumni. Popricaj sa svojim bliznjim i vidi kakav savjet ti oni mogu dati, pa tek onda presudi.
Razvod bi trebo da bude zadnja opcija kad sve druge opcije bude iskoristene.
Mada ja neznam dovoljno kako je prije bilo tako da ti nemogu dati bolji prijedlog.
Da li si u mogucnosti da posaljes covjeka na rehabilitaciju da se lijeci, mislim gdje zivite? Da li ima Dzamija blizu i da se obratis imamu, mozda ti moze dati neki bolji prijedlog?

Da ti Allah olaksa i sacuva te vecih iskusenja. amin! Uzdaj se u Allaha i nemoj gubiti nadu u njegovu pomoci i sve ce biti dobro inshAllah.:)

weselam
 

merijem

New Member
WE SELAM
NEKA TE ALLAH DRAGI NAGRADI STO SI MI ODGOVORIO.MI ZIVIMO U SRBIJI,MESTU GDE SU SAMI SRBI,IMAM NAM JE NIKAKAV,ALLAH ZNA.RADIO JE ZAPISE I VEROVATNO DRUGE STVARI KOJE NISU DOZVOLJENE...ALI TO JE NJEGOVO.
DA SE VRATIM NA MOJ PROBLEM

E OVAKO CENJENI BRATE,JA NEMAM GDE ICI,MOJA MAJKA SE BAVI SIHROM I ONA JE BOLESNA ZENA,IMA POSLA SA NEUZUBILAHI DZINIMA,OCA NEMAM,PRESELIO JE PRE 9 GOD.A I ONI SU SRBI,JA KOD NJIH NEMAM STA RADITI JER SU ONI KAFIRI.JA SAM IZ PRAVOSLAVNE VERE PRESLA NA ISLAM ALLAHOVOM MILOSCU I DOBROTIM,ELLHAMDULLILAHI.JA SAM JAKO SRECNA ZBOG TOGA I NASTOJIM,INSALLAH DA BUDEM STO BOLJA U VERI.JA ZNAM DA JE RAZVOD POSLEDNJA STVAR I DA JE ALLAHU JAKO MRZAK RAZVOD,ALI KOLIKO VIDIM U MOM BRAKU NEMA NIKAKVOG HAIRA,ALLAH ZNA.JA CU JOS ICI U MOSTAR,ZA KOJI DAN.TAMO CU SE JOS POSAVETOVATI SA NEKIM KO JE MALO UPUCENIJI U ISLAM.NISAM JA MISLILA DA GA OSTAVIM BEZ NECIJEG SAVETA,JA CU SE DOBRO RASPITATI,PA KAKO DRAGI ALLAH DA.

STO SE TICE DROGE,ON JE NE KORISTI ALI NEKAD JE UZME,POSLEDNJI PUT JE UZEO 21 MARTA,TADA NAM JE BILO VENCANJE.MADA JA MISLIM A I VIDIM KAO DA JE ON MALI,HALLALLI NA OVIM RECIMA,ODLEPIO..I NEKAD PRSNE BEZ NEKOG RAZLOGA.

A JA SAM PO PRIRODI UVEK VESELA I NASMEJANA,GLEDAM DA SITUACIJA BUDE UVEK MIRNA I STALOZENA,ALI ON JE OSOBA SA KOJOM NEMOZE COVEK PRICATI NORMALNO.

U BRAKU,DA BI SE ODRZAO ODNOS IZMEDJU ZENE I MUSKARCA TREBA BITI RAZGOVOR,A KOD NAS TO NEMA,ON JE JAKO TVRDA I ZATVORENA OSOBA,JA SA NJIM O PROBLEMIMA NE MOGU PRICATI ON MENE NIKAKO NE RAZUME,ETO DRAGI ALLAH ZNA.IZMEDJU NAS NE POSTOJI LJUBAV,TO JE KOD NAS CISTO RADI DECE,ON KAZE DA LJUBAV NE POSTOJI DA NEMA LJUBAVI.ON JE OSOBA BEZ EMOCIJA.

IPAK ALLAH ZNA SVE NAJBOLJE,NEKA TEBE CENJENI BRATE ALLAH NAGRADI NA ODGOVORU,A JA KADA SE VRATIM INSALLAH IZ MOSTARA JA CU VIDETI KAKVA CE BITI DALJA SITUACIJA PA CU JAVITI.

SELAM I SVE NAJBOLJE
 

GAZIJA

Well-Known Member
Staff member
WE SELAM
NEKA TE ALLAH DRAGI NAGRADI STO SI MI ODGOVORIO.MI ZIVIMO U SRBIJI,MESTU GDE SU SAMI SRBI,IMAM NAM JE NIKAKAV,ALLAH ZNA.RADIO JE ZAPISE I VEROVATNO DRUGE STVARI KOJE NISU DOZVOLJENE...ALI TO JE NJEGOVO.
DA SE VRATIM NA MOJ PROBLEM

E OVAKO CENJENI BRATE,JA NEMAM GDE ICI,MOJA MAJKA SE BAVI SIHROM I ONA JE BOLESNA ZENA,IMA POSLA SA NEUZUBILAHI DZINIMA,OCA NEMAM,PRESELIO JE PRE 9 GOD.A I ONI SU SRBI,JA KOD NJIH NEMAM STA RADITI JER SU ONI KAFIRI.JA SAM IZ PRAVOSLAVNE VERE PRESLA NA ISLAM ALLAHOVOM MILOSCU I DOBROTIM,ELLHAMDULLILAHI.JA SAM JAKO SRECNA ZBOG TOGA I NASTOJIM,INSALLAH DA BUDEM STO BOLJA U VERI.JA ZNAM DA JE RAZVOD POSLEDNJA STVAR I DA JE ALLAHU JAKO MRZAK RAZVOD,ALI KOLIKO VIDIM U MOM BRAKU NEMA NIKAKVOG HAIRA,ALLAH ZNA.JA CU JOS ICI U MOSTAR,ZA KOJI DAN.TAMO CU SE JOS POSAVETOVATI SA NEKIM KO JE MALO UPUCENIJI U ISLAM.NISAM JA MISLILA DA GA OSTAVIM BEZ NECIJEG SAVETA,JA CU SE DOBRO RASPITATI,PA KAKO DRAGI ALLAH DA.

STO SE TICE DROGE,ON JE NE KORISTI ALI NEKAD JE UZME,POSLEDNJI PUT JE UZEO 21 MARTA,TADA NAM JE BILO VENCANJE.MADA JA MISLIM A I VIDIM KAO DA JE ON MALI,HALLALLI NA OVIM RECIMA,ODLEPIO..I NEKAD PRSNE BEZ NEKOG RAZLOGA.

A JA SAM PO PRIRODI UVEK VESELA I NASMEJANA,GLEDAM DA SITUACIJA BUDE UVEK MIRNA I STALOZENA,ALI ON JE OSOBA SA KOJOM NEMOZE COVEK PRICATI NORMALNO.

U BRAKU,DA BI SE ODRZAO ODNOS IZMEDJU ZENE I MUSKARCA TREBA BITI RAZGOVOR,A KOD NAS TO NEMA,ON JE JAKO TVRDA I ZATVORENA OSOBA,JA SA NJIM O PROBLEMIMA NE MOGU PRICATI ON MENE NIKAKO NE RAZUME,ETO DRAGI ALLAH ZNA.IZMEDJU NAS NE POSTOJI LJUBAV,TO JE KOD NAS CISTO RADI DECE,ON KAZE DA LJUBAV NE POSTOJI DA NEMA LJUBAVI.ON JE OSOBA BEZ EMOCIJA.

IPAK ALLAH ZNA SVE NAJBOLJE,NEKA TEBE CENJENI BRATE ALLAH NAGRADI NA ODGOVORU,A JA KADA SE VRATIM INSALLAH IZ MOSTARA JA CU VIDETI KAKVA CE BITI DALJA SITUACIJA PA CU JAVITI.

SELAM I SVE NAJBOLJE

We aleikumu selam,

Da te Allah obilato nagradi na obadva svijeta inshAllah i da ti da sabura. amin!!

Sestro onda najbolje je da gledas izlaz is toga sto prije to bolje. Zaista oni koji imaju posla sa dzinima su propali. I sam pokusavam objasniti nekim u familiji da sihirbazi nemogu nista pomoci, ali nepije vode, tako da imam problema sa familijom zbog toga. InshAllah bit ce bolje.

Ja sam isto iz Mostara, pa ako ti treba neka pomoc javi mi mogu familiji reci i dati broj telefona od mojih.
Sto se tice mostara najbolje je da se obratis bratu koji ima skolu Kur'ana. Otidji na njegovu stranicu pa uzmi broj tel. i broj ulice; http://www.darulkuran.org/ ovo je sigurno za druge neznam.

Da bi dobila odgovor sa seriatsko pravne strane mozes se obratiti braci na; www.minber.ba , pa ih upitaj za savjet.

Da ti Allah olaksa i nagradi sa tvoj trud. amin!!

weselam:)
 

merijem

New Member
WE SELAM

XEXEXEXE,ETO BAS MI JE DRAGO DA SI IZ MOSTARA,INSALLAH ZNAM JA GDE JE TO,JA MISLIM DA SAM BILA TAMO JEDNOM SA ZAOVOM NA PREDAVANJU...ALI JOS CU JA PROVERITI I VIDETI INSALLAH DA LI JE TO ONO NA STA JA MISLIM,A DA TE PITAM JEL TAMO NEKAD I DZEVAD DAJE PREDAVANJA???JA ZNAM NJEGOVU ZENU,IMAJU TROJE DECE??MALOG HAMZU JEL???XEXEXE,KAKO JE SVET MALI.:)HAVALA DRAGOM ALLAHU:tti_sister:

UGLAVNOM CU SE JA POSAVETOVATI SA NJIMA TAMO KADA ODEM,ALI ISKRENO JA MISLIM DA OD OVOG BRAKA NEMA NISTA.SA KIM GOD PRICAM SVI SU NA MOJO STARANI PA CAK I NJEGOVA MAJKA,ALI IPAK JA CU JOS NASTOJATI DA SE RASPITAM.NEKA TE ALLAH NAGRADI SVAKIM DOBRIM.:tti_sister:AMIN
 

GAZIJA

Well-Known Member
Staff member
WE SELAM

XEXEXEXE,ETO BAS MI JE DRAGO DA SI IZ MOSTARA,INSALLAH ZNAM JA GDE JE TO,JA MISLIM DA SAM BILA TAMO JEDNOM SA ZAOVOM NA PREDAVANJU...ALI JOS CU JA PROVERITI I VIDETI INSALLAH DA LI JE TO ONO NA STA JA MISLIM,A DA TE PITAM JEL TAMO NEKAD I DZEVAD DAJE PREDAVANJA???JA ZNAM NJEGOVU ZENU,IMAJU TROJE DECE??MALOG HAMZU JEL???XEXEXE,KAKO JE SVET MALI.:)HAVALA DRAGOM ALLAHU:tti_sister:

UGLAVNOM CU SE JA POSAVETOVATI SA NJIMA TAMO KADA ODEM,ALI ISKRENO JA MISLIM DA OD OVOG BRAKA NEMA NISTA.SA KIM GOD PRICAM SVI SU NA MOJO STARANI PA CAK I NJEGOVA MAJKA,ALI IPAK JA CU JOS NASTOJATI DA SE RASPITAM.NEKA TE ALLAH NAGRADI SVAKIM DOBRIM.:tti_sister:AMIN

We aleikumu selam,

Hmm, ja mislim da daje posto on je osnovo tu skolu i manje vise on je sef:).
Ja nezivim u mostaru tako da neznam 100%, ja i Dzevad samo imamo isto prijatelja ali se neznamo osobno, niti znam njegovu familiju.

Ti se posavjetuj pa sta Allah dadne inshAllah:).
Ako ti nesto mogu pomoci iz Chicaga samo napisi ili ako ti treba kad budes u mostaru napisi pa da javim nekome dole.

weselam:)
 

merijem

New Member
WE SELAM

TREBA MI JEDAN DOBAR HODZA ILI NEKO KO JE 100 POSTO POUZDAN I ZNA LECITI KURANOM,TREBAM PROVERITI JESAM LI POD SIHROM...SVE JE MOGUCE,ALLAH DRAGI ZNA,MADA SAM JA SASVIM NORMALNA,ALI S OBZIROM KAKAVU MAJKU IMAM SVE JE MOGUCE.PA MI JE POTREBNA NEKA POUZDANA OSOBA ZA KOJU TI MOZDA SMATRAS DA ZNA LECITI KURANOM,INSALLAH TI VIDI PA MI JAVI.JA CU IM SE INSALLAH JAVITI TAMO.NEKA ZNAJU DA SE ZOVEM MARIJA PREZIVAM MILJEVIC,A TEBE DRAGI MOJ BRATE NEKA DRAGI ALLAH NAGRADI DZENETOM I SVAKO DOBRO TI DADE,AMIN.:tti_sister:

MAKSUZ SELAM
 

GAZIJA

Well-Known Member
Staff member
WE SELAM

TREBA MI JEDAN DOBAR HODZA ILI NEKO KO JE 100 POSTO POUZDAN I ZNA LECITI KURANOM,TREBAM PROVERITI JESAM LI POD SIHROM...SVE JE MOGUCE,ALLAH DRAGI ZNA,MADA SAM JA SASVIM NORMALNA,ALI S OBZIROM KAKAVU MAJKU IMAM SVE JE MOGUCE.PA MI JE POTREBNA NEKA POUZDANA OSOBA ZA KOJU TI MOZDA SMATRAS DA ZNA LECITI KURANOM,INSALLAH TI VIDI PA MI JAVI.JA CU IM SE INSALLAH JAVITI TAMO.NEKA ZNAJU DA SE ZOVEM MARIJA PREZIVAM MILJEVIC,A TEBE DRAGI MOJ BRATE NEKA DRAGI ALLAH NAGRADI DZENETOM I SVAKO DOBRO TI DADE,AMIN.:tti_sister:

MAKSUZ SELAM

We aleikumu selam,

Ja neznam ko dole lijeci i da li lijeci ispravno, poslo sam poruku jednom prijatelju pa ce mi se javiti. To najbolje bi trebo znati DZevad i trebas njega pitati ili hanumu mu.

Kad ides za Mostar tko da mogu javiti, inshAllah?

weselam
 

GAZIJA

Well-Known Member
Staff member
WE SELAM
INSALLAH POSLE PRVOG,TAKO ZA JEDNO DVE-IPO NEDELJE.

MAKSUZ SELAM

INSALLAH PA JAVI.

We aleikumu selam werahmetullahi,

Uredu dobit ces info brije nego sto krenes.

Sto se tice za lijecenje sihra, javio mi je prijatelj da šejh Abdurrezzak Ahmed el-Wakil dolazi svake nedjelje za mostar i drzi predavanja i on lijeci, ali inace zivi u Sarajevu. Njegov broj je +387 61 540 208. Raspitaj se dodatno kod Dzevada za ovog Seiha.

weselam
 

merijem

New Member
WE SELAM
HALLALLI ASTO TI NISAM ODGOVARALA NA OVE PORUKE,NEKA TE ALLAH NAGRADI ZA SVE I ZA POMOC.
IMALA SAM NEKE MALO VECE PROBLEME OVIH DANA,TAKO DA U MOSTAR NE IDEM.PLANOVI SU SE SKOROZ IZMENILI.A STO SE TICE BRAKA,ALLAH JE MILOSTIV I MUDAR,PA JE DAO DA SE ZA OVIH NE PUNIH MESEC DANA EMIR PROMENI,VALJDA CE BITI NA HAIR.ZA SADA JE KOLIKO MOZE BITI DOBRO.ALI OPET ALLAH DRAGI ZNA STA CE BITI DALJE.
SELAM I NEKA TE DRAGI ALLAH NAGRADI SVAKIM DOBRIM NA DUNJALUKU I NA AHIRETU.
MAKSUZ SELAM I CUVAJ SE
 

GAZIJA

Well-Known Member
Staff member
WE SELAM
HALLALLI ASTO TI NISAM ODGOVARALA NA OVE PORUKE,NEKA TE ALLAH NAGRADI ZA SVE I ZA POMOC.
IMALA SAM NEKE MALO VECE PROBLEME OVIH DANA,TAKO DA U MOSTAR NE IDEM.PLANOVI SU SE SKOROZ IZMENILI.A STO SE TICE BRAKA,ALLAH JE MILOSTIV I MUDAR,PA JE DAO DA SE ZA OVIH NE PUNIH MESEC DANA EMIR PROMENI,VALJDA CE BITI NA HAIR.ZA SADA JE KOLIKO MOZE BITI DOBRO.ALI OPET ALLAH DRAGI ZNA STA CE BITI DALJE.
SELAM I NEKA TE DRAGI ALLAH NAGRADI SVAKIM DOBRIM NA DUNJALUKU I NA AHIRETU.
MAKSUZ SELAM I CUVAJ SE

We aleikumu selam we rahmetullahi,

Poslije svakog iskusenja dodje lahkoca, tako da se moras malo strpiti i sve ce biti inshAllah dobro.

Amin na dovu, da i tebi Allah olaksa i da vam da hajra inshAllah. Amin!!

weselam
 

merijem

New Member
Essellamu alejkum
Dragi brate evo opet ja posle nekog vremena.
Proslo je neko vreme od onda,ali situacija se nije promenila situacija je jako ruzna i moze se reci nepodnosljiva,Allah samo zna.
Htela sam te pitati par stvari:
-Ja sa se cvrsto zarekla Allahu da cu ga napustiti ako opet bude pocelo zasilje u porodici,i opet su se stvari pogorsale.E ovako ja sam mu rekal pre dva dana da sam cvrsto resila da ga napustam i on je to odobrio,rekao je idi.E mozes li mi reci da li to automacki znaci razvod u serijatu,da li se smatra razvodom i koliko ja moram da budem u kuci?Koliko treba da prodje vreme za cekanje?
I da li se ja njemu moram vratiti ako on to zeli.Eto toliko me zanima.A ti budi sa velikim selamom od mene.
Maksuz selam 100 puta.
 

GAZIJA

Well-Known Member
Staff member
Essellamu alejkum
Dragi brate evo opet ja posle nekog vremena.
Proslo je neko vreme od onda,ali situacija se nije promenila situacija je jako ruzna i moze se reci nepodnosljiva,Allah samo zna.
Htela sam te pitati par stvari:
-Ja sa se cvrsto zarekla Allahu da cu ga napustiti ako opet bude pocelo zasilje u porodici,i opet su se stvari pogorsale.E ovako ja sam mu rekal pre dva dana da sam cvrsto resila da ga napustam i on je to odobrio,rekao je idi.E mozes li mi reci da li to automacki znaci razvod u serijatu,da li se smatra razvodom i koliko ja moram da budem u kuci?Koliko treba da prodje vreme za cekanje?
I da li se ja njemu moram vratiti ako on to zeli.Eto toliko me zanima.A ti budi sa velikim selamom od mene.
Maksuz selam 100 puta.


Assalamu alaikum sestro,

Zao mi je da se situacija nije rijesila kako treba i da je doslo dotle da budes primorana na razvod. Allah zna najbolje sta je dobro za tebe i tvoje dijete, pa bude hajra u tvojoj odluci inshAllah

Sto se tice tvojih pitanja mislim da bi ih trebala postaviti nekome ko je seriatski obrazovan i moze ti dati adekvatniji odgovor, mada ti mogu odgovoriti toliko dok nedobijes valjan odgovor.

U Islamu se najcesce upotrebljava rijec Talaq i covjek treba da to kaze tri puta da bi mogla biti razvedena i to se nesmije desiti u toku tvoje mjesecnice, znaci mora biti izmedju mjesecnica...znaci ti nisi razvedena sa njegove strane po seriatu.

U tvom slucaju je izgleda druga forma a to je Khul' gdje si ti inicirala razvod, u ovom slucaju ti moras da platis odstetu svom suprugu... ovdje mozes procitati vise uvezi toga; http://muslimanka.net/sajt/index2.php?option=com_content&do_pdf=1&id=138

http://medina-bosna.net/index.php?option=com_content&task=view&id=290&Itemid=71

Poslije razvoda se nemozes vratit dok te neko drugi ne ozeni i ponovno razvede.

Ovdje su neki od odgovora koji ti mogu pomoci;
http://www.turntoislam.com/forum/showthread.php?p=331687&highlight=razvod#post331687

http://www.turntoislam.com/forum/showthread.php?p=203345&highlight=razvod#post203345

http://www.turntoislam.com/forum/showthread.php?p=194366&highlight=razvod#post194366

Da bi dobila seriatsko pravni odgovor posalji ova pitanja na e-mail; [email protected] ili otidji na stranicu www.minber.com i pitaj tamo.

Nadam se da sam uspio pomoci koliko toliko. Da ti allah da hajra i da izdrzis na svom iskusenju. Nemo zaboraviti doviti i traziti pomoc od Allah, da te uputi olaksa ti iskusenje i podari sabura. Amin

Esselamu Aleikum we rahmetullahi we berekatuhu
 
Top