PREPORUCI KNJIGU

Lejlla

muslima
Staff member
Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berektuhu!

Evo otvaram ovu temu kako bi ovdje mogli pitati za neku knjigu,traziti odredjenu knjigu,preporuciti knjige koje smo procitali .Uglavnom sve sto je vezano za ovu temu.

Evo ja preporucujem za pocetnike u islamu da im jedna od prvih knjiga koje ce procitati bude Zapecaceni Dzennetski napitak .

:wasalam:
 

GAZIJA

Well-Known Member
Staff member
eSSELAMU aLEIKUM

MashAllah fina tema. ja bi preporucio knjigu NE TUGUJ od AID-EL KARNI, jako poucna knjiga mashAllah i jedna od prodavanijih islamskih knjiga.

weselam
 

Lejlla

muslima
Staff member
Ve alejkumu selam ve rahmetullahi ve berekatuhu!

Drago mi je da vam se tema svidja .Brate kad pises cirilicu ako ti nije problem napisi i latinicu,jer puna omladine koja raste na Zapadu ne zna citati cirilicu.Ja znam meni nije problem citati ,ali zbog onih koji ne znaju bolje da mogu procitati sta ovdje pise.
 

Enisa

New Member
Esselamu alejkum,

MahAllah odlicna tema.Ja bi svima preporucila knjigu Otvorilu su dusu i srca od Amr Halid. I predhodne njegove knjige su dobre ali ova je za sve one koji su zalutali i one koje je Allah uputio na Pravi put.U ovoj knjigi moci ce te procitati price o preobrazenju drugih ljudi na Pravi put. Knjiga je mnogo zanimljiva.
 
Top