Muhabethana/svashtara

AAminAA

Amatullah
Ako ste zavrshili s cevapi, a nadam se da jeste , prekvalifikujte se na :

menushot4.jpg


bujrum


gledaj a ne diraj :lol:

Shta radi Lejla ? Masha'Allah kako mi je ona pametna i razborita . :)
 

Dinaa

Junior Member
Hvala usluzna kao i uvjek :ma:

Lejla radi tako da jos nije dosla kuci,a za pamet i razboritost ne pitaj mi ti toga imamo u izobilju :SMILY33:
Hej sto ovdje imaju svakakvih nekakvih smajlija :ma::SMILY32:


Harise kakvo je vrijeme u domovini???
 

Haris88

Junior Member
Hvala usluzna kao i uvjek :ma:

Lejla radi tako da jos nije dosla kuci,a za pamet i razboritost ne pitaj mi ti toga imamo u izobilju :SMILY33:
Hej sto ovdje imaju svakakvih nekakvih smajlija :ma::SMILY32:


Harise kakvo je vrijeme u domovini???

Šejtanski posao, ovi smajliji. :D Juče, prekjuče ja sa nekim mlađim bratom nešto radim za pismeni iz matiša, kad dolazi jedan brat: "Pa pusti te x i y ose, sve šejtanska rabota." :D

Vrijeme u PG je bilo lijepo kad sam napustio u ponedeljeka ujutro, 17 stepeni u 5am. Ovdje u PV oblačno...
 

AAminAA

Amatullah
ha ha ha ha

I da im je dobro :lol:


Nego, ja vas ostavljam, idem spremati maleno moje za shkolu, cerka mi otishla u 7 vec... Uchite dovu danas mi ima ispit vjerovali ili ne ? Drugi razred a ispit ? Ako ovaj ne prodju, bez obzira shto su dobri djaci, ostavice ih da ponove razred... A desi se da je dijete nervozno, da ima tremu,... oni to ne gledaju uopshte. Allah dragi da joj pomogne . Amin !

Budite mi dobro kao i uvjek, Dzezzak Allahu Khajren es selamu alejkum
 

Dinaa

Junior Member
ha ha ha ha

I da im je dobro :lol:


Nego, ja vas ostavljam, idem spremati maleno moje za shkolu, cerka mi otishla u 7 vec... Uchite dovu danas mi ima ispit vjerovali ili ne ? Drugi razred a ispit ? Ako ovaj ne prodju, bez obzira shto su dobri djaci, ostavice ih da ponove razred... A desi se da je dijete nervozno, da ima tremu,... oni to ne gledaju uopshte. Allah dragi da joj pomogne . Amin !

Budite mi dobro kao i uvjek, Dzezzak Allahu Khajren es selamu alejkum


InshAllah da sve prodje u najboljem redu i da se svi radujemo upisu u treci razred.:tti_sister::tti_sister::tti_sister:
 

Dinaa

Junior Member
I ja vas za sada Selamim,odoh i ja nesto spremati pa se cujemo inshAllah kasnije(ako budete tu).:SMILY139:
 

Haris88

Junior Member
Da Allah da hajirli prođe na ispitu, amin!! Allah i tebe nagradio, we 'alejkumu-s-selam we rahmetullah!

Idem i ja, vakat meni učiti nešto. :p Es-selamu alejkum we rahmetullahi we berekatuh.

PS: Kako li će Amina častit ako joj ćerka in ša Allah položi? :D

@ Dina: We alejkumu-s-selam we rahmetullah.
 

AAminAA

Amatullah
Ja se ubih od brige a on o chashcenju :angryblue:

:lol:

Insha'Allah, bice dobro... i da ne polozhi, nece je smjeti ostaviti jer po federalnom zakonu , oni to ne mogu uchiniti jer dijete nije Amerikanche i ne pricha engleski kuci. Dakle zashticena je .Rodica mi kazhe:" Dobro te ne znash puno engleski, inache bi shkolu u muku zamotala " . :lol: Ja se muchim na svaki nachin, a ovdje misle da roditelji pogotovo stranci pojma nemaju o zakonu. Jednom sam ih za sina moga unishtila. Dijete pochelo u shkolu bez rijechi engleskoga a oni :" On ne koristi mnogo rijechi u razgovoru, plashimo se da dijete ima nekih problema" Ja poludila ! Pa gdje ce bolan koristiti ako ne zna ? Rekoh:" Uchite ga , za to ste placeni". Oni poludili, josh kad sam im poturila isprintano ovo od federalnog zakona, bez rijechi su ostali, nisu ni pogledali papire, a ja fino bismillah, pa im sve ischitam od tachke do tachke 3 lista! Glavu su spustili ni rijech progovorili nisu...
 

Zehra

Junior Member
:salam2:
Samo tako ostro naprijed neka vide da muslimani nisu glupi, i meni su ovdje isto tako u NL za moje dijete kao nezna dovoljno a ovdje se od 4 godine ide u skolu pa reko niste normalni sta hocete ni vasa djeca koja su rodjena u NL stalno s vama samo holandski pricaju pa opet neznaju, pa im nebi pravo sto rekoh al ko ih sta pita samo svoja posla gledajte
 

AAminAA

Amatullah
:salam2: Zehra,

Nikad nisam zhudila za novcem, a sad molim Allaha dragoga da nam poveca nafaku samo toliko da bi mogli placati privatnu shkolu "medresu" za djecu insha'Allah...
 

Haris88

Junior Member
Ja se ubih od brige a on o chashcenju :angryblue:

:lol:


In ša Allah, proći će ona dobro. Je l' se vratila iz škole, ima li kakvih habera kako je uraila test?



Insha'Allah, bice dobro... i da ne polozhi, nece je smjeti ostaviti jer po federalnom zakonu , oni to ne mogu uchiniti jer dijete nije Amerikanche i ne pricha engleski kuci. Dakle zashticena je .Rodica mi kazhe:" Dobro te ne znash puno engleski, inache bi shkolu u muku zamotala " . :lol: Ja se muchim na svaki nachin, a ovdje misle da roditelji pogotovo stranci pojma nemaju o zakonu. Jednom sam ih za sina moga unishtila. Dijete pochelo u shkolu bez rijechi engleskoga a oni :" On ne koristi mnogo rijechi u razgovoru, plashimo se da dijete ima nekih problema" Ja poludila ! Pa gdje ce bolan koristiti ako ne zna ? Rekoh:" Uchite ga , za to ste placeni". Oni poludili, josh kad sam im poturila isprintano ovo od federalnog zakona, bez rijechi su ostali, nisu ni pogledali papire, a ja fino bismillah, pa im sve ischitam od tachke do tachke 3 lista! Glavu su spustili ni rijech progovorili nisu...


Drugim riječima: antimaterija ovog smajlija: :shymuslima1:

:D

Šalim se... Neka vide Ameri da muslimankama, za razliku od njihovih "oslobođenih žena", nije ispran mozak.

:salam2:
Samo tako ostro naprijed neka vide da muslimani nisu glupi, i meni su ovdje isto tako u NL za moje dijete kao nezna dovoljno a ovdje se od 4 godine ide u skolu pa reko niste normalni sta hocete ni vasa djeca koja su rodjena u NL stalno s vama samo holandski pricaju pa opet neznaju, pa im nebi pravo sto rekoh al ko ih sta pita samo svoja posla gledajte

Prosto me nakon ovakvih komentara čudi kako Nizozemci imaju quwweta da nastave sa antisilamskom propagandom. D:
 

Zehra

Junior Member
ma ima ih svakakvih kao onaj mamlaz wilders koji je snimio onaj film FITNA Allah mu naplatio ako Bog da insallah samo suti i gledaj ima ovdje hvala Allahu muslimana vise neg njih i onih koji se neboje nicega na Allahovom putu pa ni tog Wildersa:angryred:
 

AAminAA

Amatullah
Nije se josh vratila iz shkole...insha'Allah bice dobro...

Nego Harise, eno sam na glavnoj otvorila temu o Srebrenici :( ...Dodaj koju rijech...video... anything
 

AAminAA

Amatullah
Moj Buddy List


PM X Sakeena
PM X Lejlla
PM X Zehra
PM X Haris88
PM X Dinaa

Ala smo se okupili masha'Allah
:D
 
Top