Muhabethana/svashtara

Zehra

Junior Member
jest vala bas samo da ovo ide malo brze
moglo bi se ovdje napravit kao chat neki ha sta vi mislite na isti nacin ali da brze ide,
Mozda onaj nas brat Muharem on je haman glavni i odgovorni sta smisli InsaAllah
 

AAminAA

Amatullah
jest vala bas samo da ovo ide malo brze
moglo bi se ovdje napravit kao chat neki ha sta vi mislite na isti nacin ali da brze ide,
Mozda onaj nas brat Muharem on je haman glavni i odgovorni sta smisli InsaAllah


Nisam za chat "chat" , fino nam je i ovjde samo da se ne pretjeruje. Tamo ne mozhemo kaHvu popit :D
 

Lejlla

muslima
Staff member
Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!

Sto ste se vi ovdje okupili mashAllah.

Amina seki kako prodje taj ispit nadam se da je sve proteklo u najboljem redu i da se dusa nasa mala sad vec odmorila od svih tih testova ?

E moja seko Zehra Holandzajni su pravi fasisti kao sto i vidis ali meni njihova mrznja pravo da ti kazem samo povecava iman i to je inshAllah bolje za nas muslimane to nas muslimane i tjera da razisljamo. Oni nisu ni svjesni da oni na taj nacin muslimanima samo jos vise povecavaju interes za islam da uce vjeru i da je praktikuju . Mada nije im ni lako kad vide da je na ulicama velikih gradova sve vise zena Holandjanki pokrivenih .Jednostavno oni su postali gori od zivotinja samo udovoljavaju svojim strastima svaki haram njima postao normalan a ljudima koji su toliko ogrezli u nemoralu i grijehu tesko je svatiti da neko ne zeli biti kao oni vec zeli moralan nacin zivota zivjeti.

Harise reci mi brate ima li u vas dzemat jedan decak koji se zove Andrej?

Weselam!
 

Lejlla

muslima
Staff member
Amina seki postavi ovdje taj link za tu temu koju si tamo postavila da ne kopam po forumu.
 

Haris88

Junior Member
@ Zehra: U pravu je Amina. Uostalom vi "seke" možete po MSN-u raspaliti. :D

@ Amina: We 'alejkumu-s-selam we rahmetullah. Kahvu ćeš ipak ti. :p

@ Lejla: Jeste, ima. :D Kako znaš?
 

Lejlla

muslima
Staff member
@ Lejla: Jeste, ima. :D Kako znaš?


Za tog djecaka je mnogo zanimljiva prica kad sam cula da on ide u dzamiju vjeruj mi da sam se toliko obradovala da to opisati ne mogu .Mogu zamisliti kako ce mu se baba obradovati kad to cuje eto sve joj dzaba i ime kad on nece da bude vlah.

Allah upucuje koga on hoce .Da ga Allah ucvrsti .


Taj mali mi je rodjak inace.
 

Haris88

Junior Member
Amin, Allah učvrstio i nas i njega!

Ukratko nam je pričao kako je počeo klanjati i sl. Mene je iskreno iznenadilo na koji je način on ušao u Islam, još kad se sjetim kakvo mu je stanje u porodici. Doduše, kad si mu rođaka, čisto sumnjam da nisi prste uplela. :D

Brat je samo takav el hamdu lillah, batica mali kako ga neki zovu. :) A u džematu ga ne zovemo imenom Andrej.
 

Dinaa

Junior Member
Hehe ja sam cula kako ga sejh Ferid zove :ma:,jer Andrej nije jedini nas rodjak u toj dzamiji.Heheh a i moj bivsi profesor filozofije je u vasem dzematu.
Necu vise nabrajat da ne pomislis da sam se preselila u PG ili da spijuni rade za mene :SMILY286:

Zamisli kako je to lijepo ,tako daleko a toliko informisana o svom dzematu :ma:
 

Haris88

Junior Member
Edo ti predavao filozofiju? :D Ja mislim da je Edo jedan lik, legenda, brat jedan veliki, ma ša Allah.

Dakle, ko su ti špijuni? :D Nije valjda Andrej?!
 

Dinaa

Junior Member
Edo ti predavao filozofiju? :D Ja mislim da je Edo jedan lik, legenda, brat jedan veliki, ma ša Allah.

Dakle, ko su ti špijuni? :D Nije valjda Andrej?!


Ma kakvi spijuni,rekla sam da nemam ja para za spijune:angryred:.Nego sam se podobro informisala kad sam bila dole.Inace dosta osoba koje su u vas dzemat ja i Lejla poznajemo iz detinjstva :shymuslima1:

Inace nismo mi toliko stare hehe,nego mala carsija pa se narod poznaje medju sobom.A Andreaj nisam vidjela sad kad sam bila dole,ali sam cula sve pohvale za njega :ma: i bas mi je drago,jer ima babu u san se ne snila.

A sto se Eda tice sada kad sam bila dole imala sam sa njim jedan bas ne fin sustret(salim se mislim na ispit) tako da cuh i za njega da je u dzematu:ma:.
 

AAminAA

Amatullah
Masa'Allah sto me obradova ova kahva u sred dana :hijabi:

:salam2:

Ehlen we sehlen seko :)

Blago meni za mene, uzdaj se use i u svoje kljuse :D

Evo kaHve

126sk2.jpg


126sk2.jpg


Jest da izgleda ko da se cigo u njoj okupao ( nema kajmaka :D )

Ali bujrum :muslim_child:
 

Haris88

Junior Member
@ Dina: Jeste, ma ša Allah, mali batica je brat i po, makar ja tako mislim, Allah najbolje zna.

A Edo priča da je merhametli profesor, kaže dovoljno ga slušati imaš dvojku. :D Tako da... Ti mora da si pričljiva neka osoba kod njega na času. :p A kad sam slušao kakav je kao klinac bio baksuz te čime se sve intereesovao, samo da ga Allah nagradi.
 
Top