Muhabethana/svashtara

Lejlla

muslima
Staff member
Masa'Allah sto me obradova ova kahva u sred dana :hijabi:


MashAllah mene vise obradova da si nam se ti javila i pridruzila ovdje u muhabetani nego cak i ova kahva mada radujem se ja i kahvi pa jos kad je ja ne kuham onda je moja radost neizmjerna.
 

AAminAA

Amatullah
Ko je sad ova seka ( X_Hidzab_X ) ? Jel' se preobukla u novo ruho ovdje a znam je ? Ili je ne znam ?
 

Lejlla

muslima
Staff member
Edo ti predavao filozofiju? :D Ja mislim da je Edo jedan lik, legenda, brat jedan veliki, ma ša Allah.

Dakle, ko su ti špijuni? :D Nije valjda Andrej?!

A reci mi jel ima jedan Edin u vesem dzematu miran decko cini mi se da je elektro tehniku zavrsio a predpostavljam da je vec i magistrirao .Jako pametan decko i finog ahlaka .Ne pitaj jeli nam rod inace ces pomisliti da su nam u Podgorici svi rod.
 

Haris88

Junior Member
@ Dina & Lejla: dzematpg.webng.com Ovo je trenutno prezentacija koju pravi jedan ahi iz džemata. Iako se u vezi nekih stvari na prezentaciji ne slažem, no: nek' i naš džemat ima svoj glas na netu.
 

Haris88

Junior Member
A reci mi jel ima jedan Edin u vesem dzematu miran decko cini mi se da je elektro tehniku zavrsio a predpostavljam da je vec i magistrirao .Jako pametan decko i finog ahlaka .Ne pitaj jeli nam rod inace ces
pomisliti da su nam u Podgorici svi rod.

Jeste. :D Za magistraturu (odnosno M. Sc.) ne znam ništa, sad radi...

Dakle, koji procenat PG vam je rod: 50%, 60%...?
 

X_Hidzab_X

New Member
Zovem se Elma-muslimanka - islamske vjeroispovijesti:hijabi: , inace iz Sarajeva, trenutno zivim u USA. Udata i imam kcer Elhamdulillah sace joj 4 godine insa'Allah u junu. Plaho volim kahvu :D eto toliko ne znam sta vas zanima. Pitajte a ja cu odgovarat insa'Allah.

Selam
 

Haris88

Junior Member
Od mene Es-selamu 'alejkum we rahmetullahi we berekatuh jer je vakat akšamu ovdje.

PS: Bude li se kava o'ladila sledeći put kad budem dolazio, ako Allah da, žalim se UN-u direktno. :D
 

Lejlla

muslima
Staff member
Zovem se Elma-muslimanka - islamske vjeroispovijesti:hijabi: , inace iz Sarajeva, trenutno zivim u USA. Udata i imam kcer Elhamdulillah sace joj 4 godine insa'Allah u junu. Plaho volim kahvu :D eto toliko ne znam sta vas zanima. Pitajte a ja cu odgovarat insa'Allah.

Selam


MashAllah Amina evo tebi dupla kona .:ma:
 

AAminAA

Amatullah
Masha'Allah moja sarajchica :D

Ima nas ima :lol:

Nego, odoh i ja narode, moram maloga da podignem iz shkole .

Es selamu alejkum, pa se chujemo kasnije insha'Allah !

 

Lejlla

muslima
Staff member
Hajde pa se javi inshAllah .

Seko Elma jel pises jos na nekom drugom nasem forumu ili si samo ovdje ?

Tebi podne a meni jos malo pa ce biti aksam inshAllah.

Ve alejkumu selam ve rahmetullahi ve berekatuhu!
 

AAminAA

Amatullah
:salam2:

Evo mene nazad, mada moram neshto skuHat, a pojma nemam shta. Ono svaki dan se neshta sprema , pa mi preko glave doshlo...

Jah, lonac + PC = kuhinja :lol:
 

AAminAA

Amatullah
MashAllah Amina evo tebi dupla kona .:ma:

Jest' Vallahi bash dupla :lol:

I tamo i 'vamo :lol:

Ja se chudila shto mi to Lejla kazhe "dupla kona" ? Nisam ja sama sebi jedna ...

Mah Mozak Bosanski dok ukopcha, helem nejse, da sam Hercegovka bilo bi sluchaj X
:D
 
Top