Muhabethana/svashtara

AAminAA

Amatullah
:salam2:

Dobrodoshla seko :SMILY139:

Nadam se da cemo se lijepo druzhiti, upotpunjavati svoje znanje i steci koji sevap insha'Allah !
:blackhijab:
 

Ilderina

New Member
Selam sestro Zehra,
Znamol se mi kojim slucajem. A upravu si ovo malo sporo ide vakat prodje dok se pojavi poruka
Wesselam
 

Haris88

Junior Member
Sad ću ga na skidanje in ša Allah. :) Možda i ne bi bila loša da se organizujemo te ovo in ša Allah prevedemo.
 

AAminAA

Amatullah
Stvarno, odavno nisam slushala ovakav govor da ti prodrma sve nerve i probudi iz "pospanog " stanja . Insha'Allah da se opametimo ! Da nam Allah s.w.t., poboljsha stanje Amin ! Kazhe na jedno mjesto: "Zashto se plashish smrti kad ionako morash umrijeti"? Ovo je predobar video

Nego ti si se izgleda ovdje parkirao i ne sheta ti se forumskom mahalom :lol: Tamo na engleski ima mnogo korisnih stvari.
 

Ilderina

New Member
Odoh ja na spavanje cujemo se mi sutra ako Bog da InsAllah ako ko bude uz jutarnju kahvu bujrum sad je kasno a nas seka Amina pravo vrijedna svaka cast.
:wasalam: :SMILY139:
 

X_Hidzab_X

New Member
masha'Allah fino predavanje na youtube. Ja mogu prevesti insa'Allah pa vam poslati text, potrudicu se preko vikenda posto ovim radnim danima ne znam gdje se nalazim :SMILY29:

Ostanite u Allahovoj SWT milosti insa'Allah, vakat ici kuci :blackhijab:

Esselamu Alejkum we Rahmetullahi te 'ala we Berekatuhu
 

AAminAA

Amatullah
:salam2:


Dzezzak Allahu Khajr seko Hidzab :)

...znala sam da si u Chicago, chim si napisala kad klanjash podne :)

Vremenska razlika :D
 

muharram23

New Member
Staff member
:salam2:

Evo kaHva u sluchaju da neko trazhi

63494ec8f011eddfc1699a679ebb2e09_content_large.jpg


a evo i cevapi samo se nemojte prejest', ne valja nikako :D

cevapmrak.jpg

selamu alejkum

Wow 12 stranica, sta je ovo :).

SubhanALlah mislio sam da je prva slika sa rahatlokumom bila predivna ali tek ove cevapeeee Allaaaaaaahu ekber. Placemise.

weselam
 

Dinaa

Junior Member
Esselamu alejkum!

Ja evo svratih prije posla da vas samo poselamim a kad vidim te cevape i meni se place.Kupila ja neki dan neke cevape ovdje halal ali to na sve lici na cevape ne lici ada cak i ne mirisu kao cevapi kad se na rostilj stave.

Sto je tice ove teme i broja postova ocito je da se ovdje ima uvijek nesto reci a i kahva se ''popiti'' pa makar i hladna.

Nego gdje nam nestade seka Zehra?

Amina polozili ti taj razred.:tti_sister:
 
Top