Za nove clanove -Esselamu alejkum!

SUMEJA

New Member
Selamun alejkum we rrahmetullah,
Dolazim sa Kosova,halalite mi na greske sto se tiqe jezika ,jer slabo komunikiram bosanski .zelim da pozdravljam sestre i braqa po Islamu .Allah nek nas ucvrsti o ovaj Din i svako dobro ,vasa sestra po islamu SUMEJA
 

Lejlla

muslima
Staff member
Ve alejkumusselam ve rahmetullahi ve berekatuhu sestro Sumeja dobro nam dosla na forum nadam se da cemo se lijepo druziti.

To sto mozda ne pises najbolje bosanski jezik nije problem ,jer to sto si napisala je sasvim razumljivo zato slobodno ti pisi tako kako znas a mi cemo se potruditi da svatimo napisano.Takodje mi je jako drago da sve vise nase brace i sestara sa Kosova dolazi na ovaj forum .:ma:

Tvoja sestra u islamu.

Weselam!
 

GAZIJA

Well-Known Member
Staff member
Selamun alejkum we rrahmetullah,
Dolazim sa Kosova,halalite mi na greske sto se tiqe jezika ,jer slabo komunikiram bosanski .zelim da pozdravljam sestre i braqa po Islamu .Allah nek nas ucvrsti o ovaj Din i svako dobro ,vasa sestra po islamu SUMEJA


Esselamu Aleikum werahmetullahi

dobro nam dosla sestro. Nadam se da cemo se fino druziti inshallah.

weselam
 

muharram23

New Member
Staff member
Selamun alejkum we rrahmetullah,
Dolazim sa Kosova,halalite mi na greske sto se tiqe jezika ,jer slabo komunikiram bosanski .zelim da pozdravljam sestre i braqa po Islamu .Allah nek nas ucvrsti o ovaj Din i svako dobro ,vasa sestra po islamu SUMEJA

wa alaykumussalam

ehlen wa sehlen

wasalam
 

sisteralba

New Member
Kde mozam da nadzem Kuran(elektronski) na bosanski jezik?

Selam alejkum

Kde mozam da naDzem Kuran na Bosanski jezik da go downlodiram iz ovoj site?

Allah da Ve nagradi
selam
 

GAZIJA

Well-Known Member
Staff member
Selam alejkum

Kde mozam da naDzem Kuran na Bosanski jezik da go downlodiram iz ovoj site?

Allah da Ve nagradi
selam

We aleikumu selam

Sestro koliko mi se cini jedan je brat postavio kur'an na bosanskom ovdje u mp3 formatu.

weselam
 

Rukajja

New Member
Selam

Es Selamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu
Puuuuuuuuuuuuuuuno Selama iz Bosne/Zenice
a sestre, bujrum javite mi se na mail, ehlen ve sehlen
 

GAZIJA

Well-Known Member
Staff member
Es Selamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu
Puuuuuuuuuuuuuuuno Selama iz Bosne/Zenice
a sestre, bujrum javite mi se na mail, ehlen ve sehlen


We aleikumu selam werahmetullahi weberekatuhu

dobro nam dosla sestro. nek ima neko dirktno da se javi i iz bosne.:SMILY259:

weselam
 

Lejlla

muslima
Staff member
We aleikumu selam werahmetullahi weberekatuhu!

Ehlen ve sehlen seko Rukjja .MashAllah stizu braca i sestre sa svih strana sto me jako raduje.:ma: Bujrum javi se na pp da razmijenimo msn adrese inshAllah. :SMILY206:

Weselam!
 

ensarijka

New Member
Esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu

Evo i ja se danas prijavih na ovu stranicu kao nova. Ja sam iz Bosne. Da li mi moze neko objasniti kako da postavim avatar.

Weselam!
 

Lejlla

muslima
Staff member
Ve alejkumu selam ve rahmetullahi ve berekatuhu!

Dobro nam dosla sestro .:ma:

Evo pojasnicu kako mozes postaviti avatar inshAllah.

Ides prvo na svoj profil tako sto ces kliknuti gore pri vrhu stranice na lijevoj strani USER CP.

Zatim kliknes tu na lijevoj strani na opciju EDIT AVATAR.

Tu mozes izabrati neko od avatara koji se nalaze u glaeriji foruma ako pak to ne zelis avatar iz galerije onda mozes postaviti avatar sa svog kompjutera tako sto ces dole pri dnu stranice kliknuti na opciju BLADEREN onda izaberes zeljeni avatar sa svog kompjutera i kliknes na njega potom sve to zavrsis tako sto ces kliknuti na opciju SAVE CHANGES.

To bi bilo to nadam se da ces uspjeti da postavis zeljeni avatar ako ti ne uspije javi se na pp inshAllah.

Weselam!
 

AAminAA

Amatullah
Es selamu alejkum we rahmetullahi te'ala we berekatuhu !

Lejla, hvala ti shto si me pozvala, stranica je masha'Allah fina a i mlada za nas Boshnjake. Potrudicemo se onako kako mi umijemo, da je malo podignemo :SMILY139:

Selam
 

Lejlla

muslima
Staff member
Ve alejkumu selam ve rahmetullahi ve berekatuhu!

MashAllah ko nam je to dosao.:ma:

Ehlen ve sehlen draga sestro bas se radujem da si i ti ovdje sa nama lijepo je vidjeti da i nas ima na karti medju ostalim muslimanima zato nam se i valja potruditi da se vidi da nas ima elhamdulillah.:SMILY139:

Weselam !
 

AAminAA

Amatullah
:salam2:

Vidi ti nje ! Njoj pishe muslimanka, a meni tiha osoba koja treba josh da pishe... tsk tsk tsk :)
 

Lejlla

muslima
Staff member
Hehe dobra si .To mozes sama da uneses sta zelis da ti pise ispod nika.

Ides prvo tu na : User CP.

Zatim ides na :Edit Profile:

Tu imas ovu opciju i tu uneses sama sta zelis da ti ispod nika pise inshAllah.


This is the title that appears beneath your name on your posts. Check the 'Reset' box if you wish to use the default title for your usergroup and post count.
Your current user title is Reset

Custom User Title


Weselam!
 

Enisa

New Member
Esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu

I ja bi htjela da poselamim sve nove clanove, pogotovo sve sestre i da jim pozelim hajrli druzenje i bujrum na moj email da se bolje upoznamo i druzimo u ime Allaha d.z.

Dobro bi bilo da otvorimo sekciju samo za sestre :hijabi: da se malo bolje upoznamo izmedzu sebe i podjelimo neka iskustva na Njegovom putu.

Selam
 

Lejlla

muslima
Staff member
Ve alejkumu selam ve rahmetulahi ve berekatuhu!

MashAllah ta ti je ideja plaho fina i bas mi se svidja i ja sam ZA. Vidjecemo kad se brat Muharem javi sta on misli o ovome dali se ovako nesto moze realizovati inshAllah.

Weselam!
 

AAminAA

Amatullah
Dzezzak Allah Khajr Lejlooooo :)

Samo me josh chudi, shto mi potpis ne pokazuje ? Odoh da opet chachkam po profilu :D

@@@ Ehlen we sehlen Enisa :)
 

girl_from_south

New Member
selam

Selam alejkum sestre i braco!
MasaAllah lepe stranice, jos multikulti :shake:
Ja pisem iz juzne ali ne tuzna Makedonije! Milo mi je sto sam na ovom forumu, insaAllah da nam se znanje poveca....i Iman normalno!

Citamo se InsaAllah!
Neka vas Allah cuva.......amin!!!!:tti_sister:
 
Top